Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    Sziasztok!

    Érdeklődni szeretnék, hogy az alábbi telefonoknál van-e esély az eladásra, és ha igen, akkor milyen ársávban.

    Lumia 640, Dual SIM ~ 1 éves
    - nincs törve, nem sérült, nagyon apró karcok vannak a hátlapon(tok nélkül használták), üveg fóliával volt védve
    - minden gyári tartozéka megvan (ami 1 db töltőt jelent)
    - már nem garanciális
    - független

    Lumia 640 XL, Dual SIM ~ 1 éves
    - jó állapotú, kemény tokban volt használva, a kijelző üveggel védve
    - minden gyári tartozéka megvan
    - már nem garanciális
    - független

    Lumia 550
    - jó állapotú, kemény tokban volt használva, a kijelző üveggel védve
    - minden gyári tartozéka megvan
    - Bolti garancia van még rá (~még 24 hónap a VIP Phonenál)
    - független

    Tudom, hogy a WP-ket már nem nagyon keresik és nagyon nyomott árasok (A 950-esek is 45-60 között mennek el), így nyilván nem számítok sok jóra.

    Köszönöm.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz HuMarc #6844 üzenetére

    Köszönöm szépen! :R

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • CactuS

    Arcképgyáros

    Sziasztok!

    Szeretnék néhány telefon beárazásában segítséget kérni (hamarosan cserélnénk néhány céges telefont).

    A készülék pontos típusa, típusszáma: Xiaomi Mi5S Plus, fekete/szürke, 4/64 Gb

    Állapota: 2017/05/1 a vásárlás dátuma, azóta üveglap védi, hátulról IMAK hard case. Apró karcok csak a telefon élén vannak, ahol fényesre van polírozva gyárilag (töltőkábel hozzáért stb.) alul-felül, ahol "kilóg" a tokból.

    Tartozékai: töltő, doboz

    Függősége: nincs, gyárilag független.

    Garancia (van/nincs): nincs, lejárt 2 hónapja.

    -----

    A készülék pontos típusa, típusszáma: Xiaomi Redmi Note 4 3/32 Gb (fekete/fekete és van fekete/szürke is)

    Állapota: 2017 május környéki vásárlás, használatból eredő karcok itt-ott, de alapvetően nincs rossz állapotban egyik sem.

    Tartozékai: töltő (doboz nem biztos)

    Függősége: nincs, gyárilag független.

    Garancia (van/nincs): nincs.

    -----

    A készülék pontos típusa, típusszáma: Xiaomi Redmi Note 4 3/32 Gb (fekete/fekete)

    Állapota: 2017 május környéki vásárlás, ennél a darabnál a kijelző megsérült egy leejtéskor. Funkcionálisan tökéletesen működik, de van egy félkör alakú repedés az üvegen a bal felső sarokban ~2cm-es átmérővel.

    Tartozékai: töltő.

    Függősége: nincs, gyárilag független.

    Garancia (van/nincs): nincs.

    Előre is nagyon köszönöm a segítséget.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • CactuS

    Arcképgyáros

    Kedves McNamara!

    Szeretnék frissítést kérni néhány készülékre, ami eladósorba került.

    Típus: Xiaomi Mi 5S Plus 4/64 Gb.
    Állapot: Alapvetően szép állapotú, USb körül a fém karcolódott és jobb alul lett egy kopás a 45 fokos "élen", amit nem védett a tok (tokot levéve láttam, passzolom, hogy hogyan keletkezett, nem volt dobálva a telefon, ezt én használtam). ~1 éves.
    Garancia: lejárt.
    Független.

    Egyéb infó: Hátrányként annyit említenék meg, hogy a ma divatos B20 nincs benne (mondjuk Bp.-en élek, sokat én nem láttam ebből) és nem EU-s a töltője, de anno kaptam hozzá átalakítót (ebből a telefonból nem is bolt B20+EU plug).

    Hirdetésem: [link], kb. 1+ hónapja 60-65k-ra áraztad be, azt hiszem az most kicsit már sok lenne, így 59.000 Ft-ra tettem, de lehet még ez is magas, plusz talán kicsit jobb minőségű fotók se ártanának.

    Típus: Xiaomi Redmi Note 4 3/32Gb fekete
    Állapot: enyhe használati karcok akadnak, töltő, doboz megvan, a kijelzőn viszont van egy enyhe sárgás folt. Képek a telefonról: [link]
    Garancia: lejárt.
    Független.

    Típus: Xiaomi Redmi Note 4 3/32Gb fekete
    Állapot: enyhe használati karcok, de szép állapotú, kijelző jó, töltő, tok megvan.
    Garancia: lejárt.
    Képek a telefonról: [link]
    Független.

    Típus: Xiaomi Redmi Note 4 3/32Gb szürke
    Állapot: A házon több ütésnyom is van, illetve a kijelző repedt. Érzékelés tökéletes, "csak" az üveg sérült. Doboza megvan, töltőt még nem sikerült előkerítenie a kolleginának, így azt vegyük úgy, hogy nincsen. Képek a telefonról: [link]
    Garancia: lejárt.
    Független.

    Típus: Xiaomi Redmi 4X 3/32Gb fekete
    Állapot: Átlagos, használati karcok, amiből sajnos a kijelzőre is jutott pár, illetve ennek is van egy kisebb sárga foltja, doboz van, töltő, kábel nincs. A gombok alul nem világítanak, legalábbis amikor ránéztem, lehet ez gyári vagy állítható.
    Képek a telefonról: [link]
    Garancia: lejárt.
    Független.

    Előre is nagyon szépen köszönöm.

    (#7183)
    A Mi 5S Plus 4/64Gb közben elkelt, így az a része tárgytalan a kérésemnek, a többi még érdekelne.

    [ Módosította: jim bcs ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • CactuS

    Arcképgyáros

    Sziasztok!

    Kell a hely a szekrényemben, így megválnék pár feltornyosult cucctól. :) Ezek beárazásában szeretnék segítséget kérni.

    Realme 6:
    - 2020.09 havi, onnantól 2 év garanciával rendelkezik (Alza)
    - MediaTek Helio G90T processzor, 4/64GB-os verzió, fehér
    - Hátlapon van pár apróbb karc (pár mm hosszúak), előlapon én nem láttam semmit
    - képek: [link]
    - töltő, doboz megvan

    Redmi Note8T:

    - Moonlight white színű, 4/64 GB-os verzió
    - kb. 1 éves, garancia már nincs rá (nem találtam meg a papírjait)
    - a használója egyszer leejtette, ennek felül a fém kereten maradt nyoma (egy pár mm-es részen lejött a króm, illetve ahogy pörgött, úgy a két felső sarkán megdörzsölte, próbáltam lefotózni)
    - a kijezőn hajszálkarcok vannak, de semmi durvulás
    - doboz megvan, töltő nincs
    - képek: [link]

    Redmi Note 5
    - kék/fehér változat
    - 4/64Gb verzió
    - fogalmam sincs, hogy milyen idős, de a korához képest szép állapotú
    - képek: [link]

    Előre is nagyon köszönöm a segítséget.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák