Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mave13

    őstag

    válasz layzi #30937 üzenetére

    Hát, nézd. Megnéztem még egyszer a kérdéses alkatrészeket.

    Új Ati Radeon HD4550 1GB 256bit ddr3: 5k tartom, hogy ennyi, hirdetni lehet mondjuk 6-7k körül, de én 5k-nál többet nem adnék érte. Hardveraprón ennyiért hirdetik az 512-es kiadást. De ennél kevesebbért viszik el. És itt az 1 GB memória sajnos csak mézesmadzag, érni nem ér semmit.
    N-Power 600W tápegység (2 hónapos): 2k Ez mondjuk 4-5k Ha valaki nagyon bekajálja. 7k újonnan. Totál noname kategória, tippem sincs, milyen beles, mennyit tud valójában, és milyen védelemmel van ellátva. Ilyen tápot nem szabad venni. Egy 350-es régi FSP-t előbb vennék meg használtan.
    Albacomp Activa BMW ház (2 hónapos): 2-3k Max. 4k. Mivel noname ház, és semmit nem találtam róla, ennyinek gondoltam. 6k körül már lehet használtan Cooler Master Elite, vagy Gigabyte GZ-X1/2/3 házakat venni. Azok azért minőségibb darabok.

    Gondolom, nem neten, és nem Pesten vetted egyiket se. Mivel ez PH! fórum, én Hardveraprós árakkal dolgozok, és itt ezek a cuccok ennyit érnek sajna. Próbáld meg más helyeken hirdetni, vagy a lakóhelyeden eladni, ott talán többet kaphatsz érte.

    Nem kioktatás, csak tanács. Ezekkel a cuccokkal szerintem erősen átvertek. 18k-ért vettem egyik ügyfelemnek Cooler Master házat 450-es CM táppal újan, egy hónapja. Szűrd le ebből a következtetést, és a következő gépnél keresgélj sokat, ne félj a használt cuccoktól, ha megbízható az eladó, vásárolj webshopban nagy cégektől, és kérdezz. Mit érdemes, és mit nem, hol vannak a legjobb árak. Erre van a Milyen gépet vegyek topik.

    Üdv:
    Mave

    Icewolf || kósza ||

Új hozzászólás Aktív témák