Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teo70

    tag

    válasz Szten Márs #5032 üzenetére

    először is köszi... :)
    másodszor 350D és D40 ill. Pentax közül nemnagyon tudnék dönteni....a Canontól félek kicsit de én azét mert elég régi konstrukcio(vagy ez inkább előny?)...igazából nekem mellékes hogy milyen a fogása a gépnek...D40be engem a ISO 200 as kezdőérték zavar....na meg az AF hiánya ha jol veszem ki kitobival csak MF em lessz...mert jó lenne ha lenne AF kitobival...nincs még plusz xx ezrem egy normális obira..a Canonnál nagyot ront az összképen ha annyira rossz a kitobi ez sajnálatos...a Pentaxtól tartok kicsit....nemvagyok tisztában ezzel a márkával....nekem a Canonról vagy a Nikonról egyből a csúcsminőség ugrik be a Pentaxról meg semmi.... :F nyilván azért mert nem ismerem....hallottam már pár olyan véleményt hogy a Nikon drága a tudásához képest(általánosságban)....szvsz ez badarság jolgondolom? egyébként mind a 3 egy árban van EDnél...még gondolkozok... igazából nem sürgős mert csak jövőre lenne esedékes....de már most elkezdek rá gyüjteni :)) még 1: akkor a Nikon/Canon kitobikban nincs képstabilizátor?....csúnya lenne...bár van állvány de nem hurcolhatom magammal mindig.....

    szerk: közben elolvastam a Samu tesztjét....100 ért nemis olyan rossz...de nagyon nem dobodtatta meg a szívem

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák