Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • konfar.dani

    aktív tag

    Üdv. mindenkinek!

    Segítségeteket szeretném kérni fényképezőgép vásárlásban.
    Igazából a gépet biciklizni szeretném vinni, egyéb trükköket fotózni, videózni vele negyedíven.
    Nem kell csodagép, elég egy olcsóbb márka is, nem feneketlen a pénztárcám. (sajnos) :D
    Az alábbi dolgoknak kéne hogy megfeleljen:
    - kissé strapabíró gép kéne, ugyanis zsebben hordanám, csak néha kapnám elő, és talán még egyet-kettőt esne is, de az nem biztos, kicsit nyomódna is, megpróbálok azért vigyázni rá.
    - méretre kicsi, és ha lehet lapos kellene, hogy zsebben tökéletesen elférjen.
    - nem számít hogy hány megapixel, akár 3.2 is lehet, még a 2 se baj, de olyat szerintem nem nagyon lehet kapni. :)
    - ami fontos, hogy auto focus legyen rajta, hogy élesebbek legyek a képek, ne csússzanak el, tisztán lehessen őket látni.
    - elég szépen kéne hogy fotózza a napfényes részeket, általában süt a nap egy délutáni biciklizés közben, szóval nem későesti sötétséget kéne látnom a képen. :N
    - ha lehet, kapjon egy gyorsan egy pillanatot, hisz pl. nem olyan sokáig lehet elengedett kormánnyal a levegőben maradni.
    - videó felvételnél nem fontos ha nincs hang, de azért minőségre ne legyen olyan kockás.
    - árban 10k körül gondolkoztam, de nem tudom lehet-e ennyiért, szóval 20k a végső határ, ha ennyiért sem akadna, szívesen várok minden ajánlatot. :K

    Nagyon szépen köszönöm a segítséget előre is. :R

    [ Szerkesztve ]

    Los ángeles nunca mueren

Új hozzászólás Aktív témák