Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz vzsryl #617 üzenetére

    Elnézést(!), de kérlek, ne nézz hülyének. Tökéletesen tisztában vagyok a laboratóriumi tesztek extrém jellegével. 2009 januárja óta vadászom ugyanis megfelelő példányra. Agyonra olvastam magam ebből a nyüves témából. És megkockáztatom, kissé tájékozottabb lehetek nálad. A megoldás kézenfekvő: a 4. mag alacsonyabb órajelekkel tesztelve valószínűleg megmutatná, melyikünknek van igaza. gyerekjáték, 4 ghz-en menne a 3 alap mag, 3.8-on a 4. - vagy épp 3.1-en. Akkor kiderülne a turpisság. Bár valószínűleg az sem lenne 100%-os, mert kisebb a fogyasztás és a hőtermelés. Ha megtalálom, melyik az, visszaosztom, és megnézzük úgy is.

    Mint mondottam, 4 Phenom proci megfordult nálam 1 év alatt, ezek után szinte már vicces, hogy itt okítasz. :W 4 maggal indítva általában 0 fokot ír, ez normális. Nyilván nem erre fogok gondolni. Újdonság az, hogy 4 maggal Everest most 19 fokot ír a magokra, nem 0-t, 29-et a procira. Ilyen még nem volt. 3 magos állapotban is sokkal alacsonyabb: 54 fok vs. 39_39_39. Ez nevetséges. Teljesen irracionális, hogy a magok alacsonyabb hőmérsékletűek a kupaknál. Erre gondoltam. Mivel a hőt magok és a cache üzemelése termelik, no meg a memóriavezérlő, teljesen illogikus, hogy alacsonyabb hőmérsékletük lenne.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák