Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattila92

    csendes tag

    Sziasztok!
    Az alábbi konfighoz szeretnék egy minőségibb tápot venni:

    i5 3470
    8 gb ddr3
    GTX1050Ti
    1 SSD, 1 HDD

    A keretet valahova 12-16 ezer közé lőném be. Tuning, másik videokártya nincs tervben, talán egyszer majd egy újabb generációs intel konfig, esetleg a 3470 helyett egy i7 3770. Ezt szem előtt tartva jó lenne, ha nem kéne akkor is PSU-t cserélnem, de ha a mostani gépet megbízhatóan kiszolgálja, nekem az is bőven elég. Modularitás nem szempont, viszont jó lenne minél halkabbat, ill. hosszabb kábellel rendelkezőt kifogni.

    Hetek óta bújom a teszteket, de nem tudok dűlőre jutni, viszont mostanra legalább sikerült egy pár típusra szűkíteni a kört:
    -FSP Hexa+ 400/500W egyedül a kapcsoló hiánya nem tetszik (elég nekem a 400W?)
    -Chieftec Force sorozat 400/500/650 (400-ast nem lehet kapni ott, ahol én vásárolok)
    -Chieftec ECO ez a kakukktojás nálam, jókat írnak róla máshol, elvileg Sirtec belsős, de vajon mit tud?

    Esetleg ha mást tudtok javasolni ebben az árszegmensben, azt is megköszönném. Ja igen, a CoolerMaster teljesítmény-számoló oldalán valahol 220-270W lehet a kicsike étvágya. Előre is köszi urak!

Új hozzászólás Aktív témák