Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sickboy91

    csendes tag

    Üdv! Telefonvásárlás ügyében szeretnék véleményt kérni a tapasztaltabb vásárlóktól:

    Árkategória:
    40 ezer környékén

    Használt vagy új?
    Mindenképp szeretném original csomagolásból kezembe venni az új telefont.

    Hol vennéd meg?
    Aliexpressről vagy egyéb megbízható oldalról, ahol a legkedvezőbb áron érhető el ugyanaz a termék.

    Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    Ha elégedett vagyok a telefonnal akkor hosszabb távra. Jobb ajánlat esetén előfordulhat a váltás.

    Mire használnád?
    Leginkább netezésre. Gyors és megbízható legyen. Könnyedén futtassa a középátlagnál jobb játékokat. Zenehallgatásra, filmnézésre, fényképezésre. Tehát az alapfunkcikat zökkenőmentesen szeretném kihasználni.

    Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    Egy 5 colos készülék állna legjobban a kezemhez, de ha jobb teljesítményű telefont találnék ugyanabban az árkategóriában, akkor az 5,5-ös sem lenne probléma.

    Két készülék között, az ASUS Zenfone 2 (4/16 GB) illetve a Xiaomi Redmi 3s (3/32 GB) között vacillálok.

    Jelenleg inkább a kínai márka felé tendálok, de az ASUS-ban sem csalódtam még soha és vonzó az a 4 GB Ram ezért a pénzért. A Xiaomi mellett szól az ujjlenyomatolvasó, a nagyobb tárhely, és a kevesebb rendszerprogram megléte. Külső alapján mindkét telefon bejön. Összességében szerintetek melyik éri meg jobban? Esetleg tudtok ebben az árban hasonlóan jó teljesítményű telefont ajánlani?

    Xiaomi buzi

  • sickboy91

    csendes tag

    Helló mindenki! Újonnan a Xiaomi Mi5-ös modelljére vagyok rákattanva, sajnos sehol sem találok fekete színben. Ebben tudna valaki segíteni? Ha minden szakad, akkor valószínűleg fehérben fogom megrendelni.

    Szerintetek szállítási díjjal együtt megéri ez a készülék a durván 74 ezer forintost?

    Ha jól tudom ennek az értékesítőnek a termékeinél nem számítanak fel adó és vámdíjat.

    Xiaomi buzi

Új hozzászólás Aktív témák