Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Faketoface

    újonc

    Sziasztok!

    Hosszú idő után lecserélném régi telefonomat (Sony Ericsson Xperia Mini Pro). Előbbiből látszik, hogy kb. minden mai mobil hatalmas ugrást jelent számomra, de nem akarnék gagyit venni. Hosszú ideig szeretném használni, előző telefon is lehúzott 5 évet.

    Sok teszt olvasása után úgy döntöttem nem Samsungot, LG-t vagy hasonlót vennék (főleg nem előfizetésbe). A keret maximum 65e Ft.

    Eustock, tinydeal, geekbuying, spellmall-t néztem eddig, de nem tudtam dönteni még (melyik honlapról érdemes amúgy? Mindegyik rak rá olyan ROM-ot ami tudja a magyar nyelvet?).

    3 befutó maradt, amit én le tudtam szűrni:

    Xiaomi Redmi Note 3 Pro (ebből fentebb linkeltek egy olyat, ami ha jól értettem Taiwanba készül vagy oda gyártják ezért van benne B20)

    http://www.geekbuying.com/item/ES-Stock-Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5-5-Inch-FHD-3GB-32GB-Smartphone-372167.html

    Xiaomi Redmi Note 4 3/32 Gb

    Meizu M3 Note 3/32 GB

    Sajnos itt még nem volt tesztelve a Redmi Note 4, de külföldi oldalakon jókat írtak róla. A 3 Pro mellett annyit tudnék felhozni, hogy videótesztek alapján kb ugyan olyan gyors és talán ennyi idő távlatában kiforrottabb a ROM, illetve valamivel olcsóbb is.

    A Meizu hardverileg picivel gyengébb, de olcsóbb is.

    Kinézetre viszont a Redmi Note 4 nyert nálam és ha már évekig nézném ez sem utolsó szempont. Megéri a 4-es széria? Nem játszom hardverigényes játékokat telefonon, az Xperiaban se volt B20 szóval ha esetleg nincs benne nem tragédia, de nem is hátrány (Bp-n lakom szóval itt ez nem nagy baj). Note 4 mellett még az az erős érv, hogy 6.0 ás Android van rajta hosszú távra tervezve nem baj, ha most a legfrissebbet veszem meg.

    Van-e esetleg hasonló tudású telefon, ami elkerülte a figyelmemet?

    Segítségeteket előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák