Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csofi88

    újonc

    Sziasztok!

    Szeretném karácsony környékén lecserélni a ZTE Blade (első verziós) telefonom, és alapvetően két készülék felé orientálódok, azonban több kérdés is felmerült bennem, ezekre várnék segítséget.
    Ehhez adnék pár paramétert:
    - ár: kb 60.000 ft.
    - új készülékben gondolkozom, Telenornál, és olyan előfizetői csomagban vagyok, hogy jóformán kártyás áron érem el a telefonokat (tehát pl. Nokia Lumia 625 - 59.999 ft. jelenleg)
    - mivel a mostani telefonom is 2+ éves, így a következőt is 2-3 évre tervezem
    - amikre használnám: telefonálás, sms, netezés, netes üzenetváltások (pl. viber), logikai, ügyességi játékok, arra érdemes pillanatok lefotózása, navigáció (főleg belföldön), (kb. fontossági sorrendben szerepelnek)
    - OP rendszerek: Android vagy WP (igazából mindegy, ha akadás nélkül megbízhatóan kiszolgál)

    A két készülék melyek között őrlődök: Nokia Lumia 625 és HTC Desire 500

    Na és a pár fontos szempont, illetve kérdés:
    - Méret ügyileg kézbe vettem mindkét készüléket, a Nokia először megrémített és egyben felcsigázott a kis blade-m után, de szerintem meg tudnám szokni és netezéshez esetleg pár sorozat nézéséhez a vonaton előnyt érdemelhet, a HTC nem tünt nagynak, kézreállónak tűnt.
    - Frissítések terén a Nokia szerintem egész jól áll remélem elérhető lesz a rá a következő WP és hamarosan a GDR3-as frissítés, HTC-nél viszont egyre szomorúbban látom a helyzetet, főleg a cég "hanyatlása" miatt, de ez egy másik téma csak gondoltam közre játszhat a jövőben.
    - Fontos szempont még számomra, hogy külsőre is igényes jól nézzen ki a telefon, illetve rendelkezzen vaku villanóval, de ebben a kategóriában ez már gondolom alapfelszereltség.
    - Igazából a két telefon között szeretnék tanácsokat, akár használati véleményeket kapni, vagy végső esetben másik hasonló készüléket ajánlani.
    Végül pedig összefoglalóként ami még segíthet, hogy 25 éves fiatalember vagyok ha fogalmazhatok így, és egy hosszabb tárva használatos munkahelyeken is elfogadott diszkrét telefont keresek keresek.

    Válaszokat előre is köszönöm.

  • csofi88

    újonc

    válasz Komarz19 #39350 üzenetére

    Szia, az LG nemes egyszerűséggel külsőre nem tetszik, sajna hiába is jobb. :) Viszont a Motorolát én is nézegettem nem egy rossz alternatíva belátom, viszont ha már Motorola, akkor ott meg a Motorola Moto X tetszene a Google-ös "hangalapú" szabályozása miatt és a diszkrét fekete képernyős értesítői miatt, az létezik a G-n is vagy más telókon is?

  • csofi88

    újonc

    válasz Kayogi #39389 üzenetére

    Szia, igazából amit nekem ajánlottak 3. lehetőségként a Motorola Moto G talán nektek megfelelő lenne. :)

Új hozzászólás Aktív témák