Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malnabokor

    senior tag

    Sziasztok,

    Technikai fronton nyitott nagyszülőnek keresnék késüléket.
    -Árkategória: max. 70 000ft
    -Új
    -Lehet online, vagy itthoni megbízható bolt, de külföldről is ok,ahol van garancia normálisan (expansys, eustock)
    -hosszú távra
    -telefonálás/sms, illetve böngészés, levelek megtekintése
    -Androidos legyen

    Méretben 5.2-5.5" képernyős kellene, fontos, hogy kültéren jól látható képrnyője legyen (vagyis július közepén délután 4 órakor is viszonylag látható legyen direkt napsütésben), mivel vidékről lenne szó, és van mobilnet előfizetés, így a B20 megléte is fontos. Ezen felül napi 1 óra képrnyőidővel az akku bírjon ki kb 3 napot.
    (Ha esetleg ez túl sok, akkor hol lehet a legkisebb kompromisszumot megkötni?)

    Köszönöm szépen a segítséget :R

    köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

  • malnabokor

    senior tag

    Sziasztok, én is bővíteném a Honor 8 vs 1+3 dilemmázók körét, de egy kicsit máskép közelítve, a gyártói tapasztalatokat tekintve valószínűleg melyik lesz az utolsó android amit hivatalosan megkapnak? (Nem hivatalosan az 1+3 gondolom jobban támogatott, de nem szokásom ilyen utakon járni :) )
    Az időtállóság a kérdés, 3,5-4 évig használnám, nem játszom rajta, ahol legjobban szükségem lehet a telefon gpu-ra az netes méditartalom, gps.
    A két telefon között mondjuk 3-4 év múlva mekkora különbség lenne mondjuk egy youtube/bkk futár/böngésző/spotify/telefonkönyv/Google Maps/MS OneNote megnyitásakor üres memóriára? Érezhetően lassabb lenne egyik mint másik? (Tudom, "csak" a jövőt kérdezem, de hátha van valakinek valami elmélete :R )

    [ Szerkesztve ]

    köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

  • malnabokor

    senior tag

    - Árkategória: 55 000 Ft-ig
    - Új
    - Hol vennéd meg? Független, gyártói garanciával
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Amerikai ismerősnek, akik egy évnyi magyarországi tartózkodásukra keresnek telefont. Emiatt ha az adott telefon ismeri a CDMA-t akár nem is lenne hátrány (nem tudom, ez mennyire gyakori) de egyenlőre nem is előny. Szóval ha tudja, az érdekelne :)
    - Mire használnád? Telefonálás, Navigáció, Skype, és Drón (DJI Phantom 3, Mavic) "kijelzőnek"
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Droidos legyen
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Eddig egy SGS3-at használt, így készülékben akörül. Tudom, a 4.8"-os kijelző így már nem divat, így az 5-5.2" lehetne jó. Viszont tudom, hogy inkább az 5.5 megy ebben az árkategóriában, így érdekelne egy nagyobb képernyős ajánlat is, hogy legyen választék.

    Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

    köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

  • malnabokor

    senior tag

    válasz malnabokor #114916 üzenetére

    Sziasztok, erre valaki tud jó ötletet? :)

    köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

  • malnabokor

    senior tag

    Sziasztok, céges telefont keresek kollégának;

    - Árkategória - maximum 100 000 HUF
    - Használt vagy új? - Kizárólag új, céges számlával
    - Hol vennéd meg? - Függetlenül újonnan (lehet szolgáltatói független is).
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, - minimum. 2 évre.
    - Mire használnád? - Telefonálás, illetve termékminták gyors fotózása és továbbítása. Dual SIM szintén kritérium. Gyakran lesz használva terepen, nyáron tűző napsütés alatt.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? - Android
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? - rugalmas ilyen téren

    További kiegészítés, hogy a kollégánál igen gyakran mennek tönkre készülékek, néha saját hibából, de gyakrabban gyári hiba, pl strapatelefon is megadta már így magát fél év alatt, ezért olyan gyártótól/cégtől kellene a készülék, ahol MO egész területén gyors és megbízható a garanciáztatás. Valamint a cégnél több Honor 8 (és Huawei) szolgál, melyek most kifejezetten bejöttek (a korábbi Sony garnitúrához képest, melyek rendszeresen szervízbe jártak). Kb talán Honor 8 körüli kategóriás készüléket kerenénk

    Tudom, hogy ezzel eléggé feladtam a leckét, de előre is köszönöm szépen a válaszokat :R

    [ Szerkesztve ]

    köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

  • malnabokor

    senior tag

    válasz malnabokor #132815 üzenetére

    Mivel nem érkezett válasz, végül a MM-os P10 lett a választás. :)
    Esetleg lett volna más, jobb választás?

    köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

Új hozzászólás Aktív témák