Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nikopol84

    csendes tag

    Sziasztok!

    Telefont keresek magamnak hosszú távra. Egyben előfizetést is fogok kötni.
    Amit most kinéztem magamnak az a tmobile-os Apple iPhone 5S 16GB.
    Szerencsére megengedhetem magamnak hogy kifizessem azt a 6-8 applikációt amit majd használni fogok. Ennek ellenére is vacillálok egy androidos készüléken. Hasonló árkategóriában mi a legjobb androidos készülék, és mit nyernék/veszítenék vele? Hangsúlyozom az ingyenes applikációk nem annyira érdekesek.

    Köszönöm a segítségeteket!

  • Nikopol84

    csendes tag

    válasz Viktor0610 #56894 üzenetére

    Úgyis tokban tartom, akinek nincs sasszeme sosem veszi észre hogy mi van benne :)
    Meg aztán sajnos már csajozni sem tudok (feleség :D ), szóval nem igazán számít.

  • Nikopol84

    csendes tag

    válasz mulatosdj #56906 üzenetére

    Köszi mindenkinek a segítséget, segítettek átgondolni a dolgot.

  • Nikopol84

    csendes tag

    válasz mulatosdj #56908 üzenetére

    Bocsi, véletlenül nyomtam a válasz gombra, újat akartam írni. :D

  • Nikopol84

    csendes tag

    Sziasztok!

    Mobilvásárláson gondolkodok. Úgy nagyjából 100 ezer forintot szánok rá +- pár ezer. Előfizetést is szívesen kötök, T-mobile move S kategóriában (3500ft körül, minimális nettel) .

    Erre használnám:
    - futáshoz zenét hallgatni+ runkeeper vagy valami hasonló progi
    -erdei kiránduláson térképet nézegetni+gps koordinátákat lekérdezni... (Szóval jó lenne ha bírná a gyűrődést és nem kéne szervizbe vinni mert kiesett a zsebemből, vagy belement 2 szem por. Természetesen tokban lesz és vigyázok rá.)
    - telefonálnék róla :)
    - skype, twitter, facebook, gmail....
    - egyéb androidos alkalmazások

    Van profi fényképezőgépem. Ha van a mobilban kamera az jó, ha nincs vagy nagyon szar az sem számít. Kb. szökő évente fotózok mobillal.
    Zenét csak fülhallgatóval fogok hallgatni, sosem beszélek kihangosítva.
    Nem kell bele dupla sim, sem hatalmas háttértár. A hd filmsorozatokat nem a mobilon fogom tárolni. Csak a képek lesznek rajta, az alkalmazások meg 8-10 mp3 album.

    Szeretnék androidos appokat futtatni, úgyhogy androidos rendszerben gondolkodok(bár mintha azt olvastam volna hogy BlackBerryn is lehet androidos appot futtatni?), de vannak vele rossz tapasztalataim, igaz csak alsó kategóriás mobilok kapcsán.

    Előre is köszönöm a segítséget, nagyon tanácstalan vagyok, annyi féle mobilt látok.

  • Nikopol84

    csendes tag

    Sziasztok!
    Mobilvásárláson gondolkodok. Úgy nagyjából 100 ezer forintot szánok rá +- pár ezer. Előfizetést is szívesen kötök, T-mobile move S kategóriában (3500ft körül, minimális nettel) .
    Erre használnám:
    - futáshoz zenét hallgatni+ runkeeper vagy valami hasonló progi
    -erdei kiránduláson térképet nézegetni+gps koordinátákat lekérdezni... (Szóval jó lenne ha bírná a gyűrődést és nem kéne szervizbe vinni mert kiesett a zsebemből, vagy belement 2 szem por. Természetesen tokban lesz és vigyázok rá.)
    - telefonálnék róla :)
    - skype, twitter, facebook, gmail....
    - egyéb androidos alkalmazások
    Van profi fényképezőgépem. Ha van a mobilban kamera az jó, ha nincs vagy nagyon szar az sem számít. Kb. szökő évente fotózok mobillal.
    Zenét csak fülhallgatóval fogok hallgatni, sosem beszélek kihangosítva.
    Nem kell bele dupla sim, sem hatalmas háttértár. A hd filmsorozatokat nem a mobilon fogom tárolni. Csak a képek lesznek rajta, az alkalmazások meg 8-10 mp3 album.
    Szeretnék androidos appokat futtatni, úgyhogy androidos rendszerben gondolkodok(bár mintha azt olvastam volna hogy BlackBerryn is lehet androidos appot futtatni?), de vannak vele rossz tapasztalataim, igaz csak alsó kategóriás mobilok kapcsán.
    Előre is köszönöm a segítséget, nagyon tanácstalan vagyok, annyi féle mobilt látok.

  • Nikopol84

    csendes tag

    válasz csmat #63022 üzenetére

    Köszi!

    Vagy 10 honlapot megnyitottam, kiokosítom magam ebből a telefonból. Eddig nagyon tetszik amiket írtak róla.

  • Nikopol84

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni első felső kategóriás mobilom vásárlásához.
    A keret végtelen (de szép is lenne :) , mondjuk inkább úgy, hogy ki tudom fizetni a manapság felső kategóriás telefonok árát), de az ár/érték arány figyelembe vételével.

    Amiket eddig kinéztem és/vagy láttam hogy itt többen írták az a HTC 10, a Sams S7, és a Sony XZ.
    Jelenleg egy Z1 compactom van, ezt elajándékozom és felfelé váltanék.
    Személyi edzőként dolgozom, és sokat járok kirándulni, sportolni, ezért nálam fontos hogy a telefon víz és por ellenálló legyen (nem fogok úszni vele, de ha elkap az eső és épp futni vagyok a mobillal, vagy az erdőben beleesik egy tócsába, azt túl kell élnie) , vagy tudjak rá venni megbízható tokot. Az sem árt ha nem törik ripityára ha a teremben kiesik a zsebemből egy fém tárcsára. Mivel a HTC még csak nem is fröccsenés álló, és nem találtam rá normális tokot sem, őt fogcsikorgatva, de kezdem kizárni a befutók közül.

    Mire fogom használni a telefont: telefonálás,internet,film nézés,munkahelyi appok, zene lejátszó,gps (nagyon ritkán), hobbi fotó (ritkán), videó készítés (vendégekről)

    Ami fontos a telefonban:
    -Android
    -megbízható, időtálló kivitel, jó szerelési minőség
    -lassulásmentes, gyors, jól kezelhető
    -szép kijelző (filmet fogok nézni róla)
    -strapabíró, vízálló (vagy vízálló tokot lehet venni hozzá)

    Ami nem, vagy csak kevéssé fontos:
    -hang: egyáltalán nem érdekel, gagyi minőségű mp3 számokat fogok hallgatni róla vezetés közben vagy edzéshez
    -kamera: elég ha közepes minőségű, ha valamit épp lefotózok, ne úgy nézzen ki a kép mint ha 10 éves mobillal csináltam volna, de komoly fotókhoz van DSLR gépem.
    -GPS: van autós navigációm, de ha épp nálam van a mobil és nem vezetek örülnék ha futna rajta valami közepes navigáció
    -kinézet: szinte egyáltalán nem érdekel, nekem a telefon elsősorban munka eszköz és kényelmi funkció, nem divat kiegészítő (ráadásul mindig tokban lesz)
    -alap szoftver csomag: úgyis magamnak fogom összeválogatni az appokat
    -belső tárhely: nem szoktam raktárként használni a telefont, ami fontos rendszeresen mentem a gépre, ami nem kell azt törlöm, legrosszabb esetben beledobok egy SD kártyát

    Ezek alapján első ránézésre mindenki rávágná az S7-et. Mi szól ellenne, mit nézzek még meg? Figyelmen kívül hagytam valamit?

    Előre is köszönöm a válaszokat
    Péter

Új hozzászólás Aktív témák