Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrJános

    aktív tag

    Sziasztok.

    Ünnepek alkalmával szeretném Anyukám meglepni egy új Mobillal és mivel nem követem egy ideje a témát így nem tudom mit lenne érdemes venni, hosszú távra lenne. Lehetőleg Androidos gép kéne.

    Ami fontos, hogy lehetőleg ne legyen lassú és ne akadozzon. (Bár ezt nem könnyű megoldani, mert néha még a Z1 compact is be tud lassulni), de szerencsére Anya kevésbé érzékeny az ilyesmire.

    Bővíthetőség: legalább 4-8GB micro sd támogatása, és ilyenkor se lassuljon.

    A jó multimédiás rész, normális fotók (auto zoom, vaku, makro)
    Jó rádió és zene lejátszó, neki talán ez a legfontosabb.

    A telefon érzékelje jól a tapintást, bár ezt talán mostanra mindenhol megoldották korrektre.

    A pixelháború nem érdekel, de azért jó ha nem féltéglákat néz az ember. :DDD

    Az Aksi üzemidő nem számít. Az úgyis annyi amennyi, változtatni nem igazán lehet rajta és ezek a mobilok úgysem erről híresek :D

    A telefon netes képessége nem túl fontos, nem hinném hogy azon fog lógni, és szerintem játszani sem fog sokat, de azért jó ha egy Hill Climb szintű játék megy normálisan.

    A technikai adatok alapján én talán Galaxy Ace 4 vagy Xperia L-et venném a tesztjeiknek most állok neki.

    De kíváncsi lennék ti mit ajánlanátok inkább. Az árkategória nagyjából ezen készülékek árszintjén van, de meg tudom toldani, ha lényegesen jobb készülék van nem sokkal többért.

    A segítségeteket köszönöm előre is. :R

    Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

  • DrJános

    aktív tag

    Sziasztok.

    Kellene egy kis segítség.

    Kollégám Anyujának szeretne egy mobiltelefont. A keret 50 ezer lenne. Telefonáláson kívül net és Fb amit biztos, hogy használni fog. A többit nekem nem mondta.

    Olvastam fentebb, hogy ebben az árkategóriában Xiaomi Redmi 3 és Vernee Thor telefonokat ajánljátok.

    A kolléga írta, hogy Sony előnyben lenne mert az volt előtte is és a rokonok / barátok között is sokan használják.
    Van olyan Sony ami jó és bátran ajánlható?
    Bevallom őszintén mostanság nem követem a Sony telókat de még így is csak rosszat hallok róluk.

    Segítségeteket köszönöm előre is. :R

    [ Szerkesztve ]

    Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

  • DrJános

    aktív tag

    Köszönöm szépen a gyors válaszokat.

    Elég egyértelmű lett a vélemény. :DDD

    Mondjuk valamilyen szinten számítottam erre, de arra nem, hogy ennyire rossz a helyzet.

    Remélem a haver is megérti majd, de ha nem az már nem a mi bajunk XD

    Köszi szépen még 1x.

    További szép estét. :R

    Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

  • DrJános

    aktív tag

    Sziasztok !
    Elgondolkodtam jelenlegi S10 teóm cseréjén.
    Maradnék Samsugnál, szerintetek mit lenne érdemes venni?

    Hosszabb távra tervezem 2-3 év, főleg játékra használnám , a telefonáláson kívül.
    Szempont a Jó vagy jobb hűtés, illetve gyengébb fény viszonyok között is szoktam 1-1 képet lőni.

    Dilemmába vagyok mert az S22 szériát nem érzem jól sikerültnek.

    AZ S20 rajongói kiadásának van 1-2 jó tuajdnonsága, illvetve az A52s 5g is elég jól sikerült darab (barátnőmnek ilyen van, és ha szomorú ha nem, de játék tekintetében már jobb az S10 nél)
    Viszont ez a 2 Mobil kicsivel már nagyobb mint ami nekem kellemes lenne.

    Igy lehet csak az S21 marad.

    Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

  • DrJános

    aktív tag

    Sziasztok!

    Szeretném a segítségeteket kérni.
    Le szeretném cserélni Samsung S10 telefonomat és nem tudom mi lenne jó helyette. Szeretnék a Samsungnál maradni.
    Új-ba gondolkodom 2-3 évben és főként játékra használnám.

    AZ S22 szériát nem érzem igazán jónak + még a szoftverek is kiforratlanok
    Így inkább az S21 és az S21 Fe-n gondolkodom.

    Szerintetek melyik lenne a jó döntés a 3 ból?

    Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

  • DrJános

    aktív tag

    válasz xhege #170317 üzenetére

    Köszönöm a segítséget! :R

    Sokat agyaltam rajtam. AZ Fe-ben vonzó a Snapi proci, így őt veszem meg. :DD

    Remélem a méreteivel meg tudok majd barátkozni, mert szívem szerint, inkább 6 col alatt vennék telefont, de az a szinte nem is létező méret főleg nem a felső kategóriában.

    Remélem ha egyszer megjelenik a szilárd elektrolitos aksi akkor a gyártók leszoknak majd arról, hogy erőltessék a 6+ colt...

    Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

  • DrJános

    aktív tag

    válasz Viktor0610 #170324 üzenetére

    Ezzel szerintem az a baj, hogy a weboldalak 90%-a szarul néz ki mobil nézetben, ráadásul sokszor hasznos funkciók nem látszanak, és nem is tudok olyan beállítási pontról amivel rá tudnám erőltetni a böngészőre, hogy az asztali nézet legyen az alap. Persze tudom, hogy 2 kattintás és már jó is, de nem is ez számít igazán.

    Hanem az, hogy nekem a kompaktnak hívott 6,2" is szinte már kényelmetlen. Zsebbe is alig fér el, és kézbe fogni sem túl kényelmes. Ebből a szempontból nekem az S7 külső méretei azok amit szívem szerint használnék, de arra manapság nincs (Samsungos) felsőkategóriás opció.

    Ha almás lennék akkor meg egyértelmű a 13 mini.

    Na de nem offolom tovább a témát.

    Köszönet még egyszer a segítségért :R
    Remélem az S21 Fe is olyan hű társ lesz mint az S7 és az S10 volt. :DD

    [ Szerkesztve ]

    Gép és régi mobilok profilban. jelenlegi mobilom : Samsung Galaxy S10

Új hozzászólás Aktív témák