Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simico

    aktív tag

    Kiskamasz lányomnak vennék új telefont. Jelenleg HTC M8-at nyúz, sajnos az akkuja már kuka és a töltőcsatlakozó is kezdi megadni magát, illetve meglátszik rajta a sok évnyi használat.

    - Árkategória. 50-60e Ft körül.
    - Használt vagy új? Új
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, valamelyik nagy hazai bolthálózattól (tehát sufnigsm, külföldi webshopok, stb, kilőve).
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a következő 3-5 évet bírja ki.
    - Mire használnád? Normál felhasználás: Messenger, WhatsApp, Youtube, fényképezés és persze játékok (pl: Paint By Number, Jurassic Monster World, Happy Colour, TAP! DIG! MUSEUM!, stb.)
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Maradnánk Android vonalon, jó lenne minél egyszerűbb, puritán rendszer (M8-on most LineageOS 16.0 van).
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Úgy látszik 6" alatt már nem nagyon van semmi, szóval minél közelebb 6"-hez.
    Ami még fontos: jack dugó, VoLTE menjen Digi hálózaton, kint is jól látható kijelző, jó akkuidő. Jó community támogatás előny, ha pár év múlva megszűnik a gyártói támogatás, tudjunk rá rakni valami aktuális custom ROM-ot.

    Huawei kilőve. Xiaomit se akartam elsőre (MIUI-től kiráz a hideg), de a Redmi 9, Redmi Note 8T telefonokon kívül nem nagyon találtam mást a hazai kínálatban ebben az ársávban. Ebből a kettőből is inkább a Note 8T az esélyesebb a nagyobb fényerejű kijelző miatt. Samsung A30s-t néztem még korábban, de az megdrágult 70e-re és annyit én nem adnék érte. Van más, amit nem vettem észre?

  • simico

    aktív tag

    Édesanyám le szeretné cserélni a közel 4 éves Huawei Smart P telefonját. Nem tudtam meggyőzni, hogy amire ő használja (telefonálás, whatsapp, néha facebook), arra felesleges új telefont venni :U

    - Árkategória max. 100-130e Ft
    - Új
    - Függetlenül újonnan gyártói garanciával.
    - Hosszú távra
    - Mire használnád? Telefonálás, csevegőprogramok, facebook, banki appok.

    A Samsung A52s 5G és A33 5G a két kiszemelt. Az A33 olcsóbb, picit nagyobb akksi és takarékosabb SOC. Amiben az A52s jobb, az nem hiszem, hogy édesanyámnak hiányozna, illetve a topikjába beleolvasva vannak vele problémák. Az A33-ről viszont szinte semmi tapasztalat nincs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák