Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1Laci

    tag

    válasz RazorDaPro #96177 üzenetére

    Köszi a gyors választ! :)
    Mókolni nem mókolnám szerintem, annyira nem értek hozzá meg nem éri meg nekem.

    Ezt a Xiaomit is keresgetés közben találtam, nem ismerem annyira a mostani telefonokat, mindig csak vásárlás előtt böngészem végig az egész piacot, de már akkora a kínálat, hogy egy-kettő fölött simán átsiklok, ami lehet, hogy jó lenne nekem.

    3 évvel ezelőtt a Nexus 5-re olyan revieweket lehetett olvasni h a legjobb ár/érték arányú telefon 350dollárért.
    Most mik a legjobbak? 350euróig mondjuk. Ez a Xiaomi mi5 (a gyengébb 32gigás verzió) meg a Nexus 5x? :)
    400eurót már nem adnék telefonért,szóval a 350 a plafon. Méretben az 5.2" a plafon.
    Szóval ilyen paraméterekkel... mik most a legjobbak? Van ettől a xiaomitól meg 5x-től jobb? :)

    Xiaomi-val még olyan bajom van, hogy ugye azt rendelném kínából, mert nálunk horribilis összegekért mennek. Ilyenkor a garit nem vágom h h van meg ha netán elromlik hát vakarhatom a fejemet biztosan :)
    Félek kicsit a márkától is őszintén, de ennyi pénzért másik ilyen telefont nem találtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák