Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    válasz audi100td #80165 üzenetére

    Bár kicsit eltér a hardver, a Mi3-ra és a Mi4-re ugyanazt a ROM fájlt kell flashelni, így gyári támogatás még lesz egy darabig. Vannak heti frissítések és stabil ROM-ok is. A gyári rendszer alapvetően jó sebességgel működik, kikapcsolt animációkkal igen gyors, bár a gyári launchert én le szoktam cserélni Novára. Van egyébként egy csomó csupasz és kevésbé csupasz android ROM is (pl. AOSP 4.4-5.1, Mokee, Resurrection Remix, MinimalOS fantázianevű, napi használatra is alkalmas dolgok), van, akiknek ezek jobban tetszenek, mint a MIUI. Én általában a gyári rendszert használom.

    Olvass bele a Mi3 topikba... Nem csodatelefon ez sem, de minimális kivétellel elégedettek vele a tulajok. Nekem az egyetlen nyűgöm az MHL csatlakozó hiánya, és ez is csak az autóhifis dolgaimmal van összefüggésben.

  • Ájvé

    veterán

    válasz audi100td #80165 üzenetére

    Miui nem olyan gyors de elég stabil és rengeteg kényelmi funkciója és beépítettet programja van, ez mellé nem nagyon kell telepíteni programokat (cleaner, vírusirtó, tűzfal, permission manager amit android M-be tesz be a google).
    Úgyhogy sok mindent tartalmaz, ezért sok ramot is eszik, de 2GB elég neki. Nem olyan pörgős, mint mondjuk stock 4.4 de sokat tud legalább.
    Ha már rég óta használatban van előfordul launcher újratöltés, de egy újraindulás megoldja, de mostani rommal nem nagyon találkoztam ezzel se.
    Modrom nagyon megy rá ahogy előttem is írták, szóval van alternatíva.
    Tudásban jó a telefon, hardver ma is elég jó még benne, simán fut rajta minden, képek is jók szerintem féreg MIUI gyári kamera szerverével amiben kézzel lehet sok mindent állítani.
    Honor 6-ot nézném még hasonló árban.

Új hozzászólás Aktív témák