Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • silvergod

    őstag

    válasz Scooby #45101 üzenetére

    na azért a tartósságról ne hidd hogy az SP jobb...meg ez nem is mérvadó ..
    mivel ez az egyik legjobban összerakott samu..ezt a tesztekben is leírták elmondják..nincs semmi nyikorgás pattogás stb...full masszív az egész.

    Lehet erősebb papíron az sp,nem ájultam el tőle élőben... a kijelzője hiába nagyobb felbontású,az amoled odaver neki..
    A másik a forma ami nem jön be..de az hogy a kijelzőből vesszük el a gombok helyét az katasztrófa szerintem...
    Én azt mondom mindenképp nézd meg mind a kettőt,tapogasd meg valahol..és ne az itt leírtak szerint dönts...mert nem rövid távra tervezel.

    Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

  • -Faceless-

    őstag

    válasz Scooby #45101 üzenetére

    Tartósság alatt az alkatrészek várható élettartamát értem. Nem az összeszerelést, hanem fizikailag melyik bírja tovább. A Lumia 900 / 920 már bizonyított. Régebbi telefonok, de a mai napig úgy működnek szinte minden tulajnak, ahogy a dobozból kivették.
    Ezzel ellentétben az S4 mini, és az SP viszonylag új modellek. Nem tudni melyik meddig bírja, én mindössze a márkára értettem. Míg a több éves Xperia Sola-t egyik ismerősöm azóta használja, és az ég egy adta világon semmi baja nem volt, addig az előző csúcskészülékből a galaxy S III-ból telítődve van a használt piac a tönkrement / magától elrepedt darabok miatt.
    Ez nem tény, ez spekuláció, hogy az eddigi tapasztalatok alapján mi várható.

    #silvergod A tartósság nem azt jelenti, hogy melyik van fémből, hanem azt hogy melyiknek reped el magától a kijelző körüli keret.

    Samu fanok kíméljenek kérem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák