Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petya2900XT

    aktív tag

    válasz tzsolesz #38117 üzenetére

    Egy percig sem vitatom a meglátásod mivel teljes mértékben úgy van ahogy mondod annyi különbséggel,h kinőttem már a diszkós,menőzős korból jócskán ;)

    Ma elmentem és adtam egy esélyt a G2-nek,de nyomogatás közbe rájöttem,h elmentem magam meggyőzni,h ez nekem nem lesz jó. :F ...Az árát nem nézem,mert,igaz,h 25ezerFt különbség sok,de nem akkor,ha 2évre veszi az ember és napi 4-5órát nyomkodja minimum. A felsoroltak közül fáj a szívem nagyon a kijelzőért a nagyobb akksiért is,a hangcsipért is,de a bivaly hardvert amíg Android fut alatta erőforrás pazarlásnak érzem. Idegesítő tendencia,hogy nem optimalizálják úgy a szoftverük a gyártók,mint ahogy kéne és erővel kompenzálják a lustaságuk. :((( ...Ha vennék Androidot akkor az a Nexus lenne,azt fogdostam már...előítéletek nélkül ismerkednék össze egyel és úgy érzem jó társam lenne,csak hát ott is az a baj,h Telekomnak esze ágába sincs felvenni a készülékei közé,mert számomra instant get lenne az 5S helyett.

    Köszönöm segítségetek rájöttem,hogy nem is a hype miatt,de apple fan lettem mindezt azért,mert nem tudtam,h az elmúlt 2 évbe milyen telefonom volt még ha ehhez fel is kellett áldoznom a szabad beállítások lehetőségét.

    //6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

Új hozzászólás Aktív témák