Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rotcsa

    tag

    válasz sfdrakex #168835 üzenetére

    Volt Oppo-m és Motorolám is.
    Az Oppom az anno 2015-ben sláger R5s-volt, az extravékony kialakításával. A telefon egészen rendben volt, de a fényereje nagyon gyengusz volt! Tűző napfényben nem is láttam a kijelzőt és a GPS-e sem volt a legjobb...
    A Motorolám szintén sláger volt, de ez még a belépő szinten, a Moto G (1st gen)
    Amíg ki nem nőttem, imádtam!

    Xiaomi Redmi 9C-t vettem édesanyámnak kb 1 éve.... A user UI egy kalap... azon a mobilon! A menüje áttekinthetetlen, átgondolatlan! A mai napig valami telefonszám megerősítős üziket küldözget és a fene sem tudja, hogy miért... A rendszer tele van reklámokkal és számtalan olyan dolog, ami nekem nagyon szúrja a szemem, de anyámnak még ok arra, hogy telefonáljon vele és kisbabás képeket küldözgessen. A kamerája is csak akkor elfogadható, ha jók a fényviszonyok. Mondjuk akkor tényleg rendben van, kinyomtatott fotón is egészen vállalható képeket lőtt.
    Nekem ennek a telónak a neve is nagyon kínai... még a Huawei P9 EVA-09-emmel kibékültem, mert az is piacrobbantó volt az első dual kamerás megoldásával a többi gyártó előtt, de sajna már leharcolódott mára... Ha tehetném, ismét Huaweit vennék, de Android hiányában ezt nem teszem. A Xiaomitól valamiért herótom van! :((( :D Bocsi, de ez van.

Új hozzászólás Aktív témák