Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ChrisGhost

    csendes újonc

    válasz Sgr_A #165240 üzenetére

    Rendben. Én legalább próbálkoztam. Egyszer valamire lekell cserélni, azt a telefont is. Gondolom, amit írtam azért közelebb van hozzá, mint a többség.
    Tegyük akkor hozzá azt is, hogy nem muszáj QHD+ felbontáson és 120Hz-en használni az Always on kijelzőt is kapcsoljuk ki, lehet Full HD-n és 60Hz-en is, akkor jobban bírja.
    A GSM Arena szerint a Huawei Mate 20 Pro 85 óra készenléti időt, a Samsung Galaxy S20 pedig 60Hz-en 78 órát bírt. A Huawei böngészőt használva 13 óra 57 percet, a Samsung 11 óra 53 percet bírt. A Huawei videót lejátszani 15 óra 22 percet, a Samsung 12 óra 1 percet tudott. Gyakrabban kell tölteni, de nem fele annyit bír.

    Bele kötni a másikba a legkönnyebb, de segíteni már nehezebb. Lehet isteníteni az előző autót, telefont, számítógépet, de ha cserélni kell, akkor muszáj lecserélni. Valamit valamiért. Ha nincs a piacon hasonló, vagy jobb, akkor valamiben kompromisszumot kötve választunk egy másikat, azért mert muszáj. Én megpróbáltam tényleg a kérdező majdnem minden kívánságát teljesíteni, de ennyire tudtam, mert egyszerűen ez van a legközelebb. Viszont befejeztem, ez volt az utolsó. Köszöntem szépen az eddigieket. Nekem ennyit nem ér az utána járás, hogy van(nak) akik a kákán is csomót keresve mindenbe is belekötnek. :( Én tényleg megpróbáltam a lehető legjobban segíteni, de inkább hagyom.

Új hozzászólás Aktív témák