Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trebrona

    nagyúr

    válasz busman #163585 üzenetére

    Ezt általánosságban nem lehet meghatározni, kinek mire van szüksége, kinek mi hiányozna esetleg. A saját példámat tudom leírni. S10e-ről váltottam i11Pro-ra több, mint fél éve, gyakorlatilag semmiről sem kellett lemondanom, szinte mindent ugyanúgy tudok használni, mint előtte az S10e-n. Tartottam tőle, hogy hiányozni fog a Bixby routin, de ugyanúgy tudok itt is feladatokat ütemezni hely, időpont stb alapján. Google névjegyzék ugyanúgy működik, az új kontaktok továbbra is oda mennek, nem iCloud-ba. Billentyűzetet ugyanúgy a Gboard-ot használom, ebben sincs változás. Ami vicces, hogy gmail alkalmazás megy hibamentesen, és késés nélkül érkeznek a mail-ek, ellentétben az androiddal. Gyerekkel eddig is facetime-on kommunikáltunk, lévén cégesem is alma, már csak az asszonyt kell majd meggyőzni, hogy cserélje le a P30-at. ;] Egyetlen általam használt google cucc nem 100%-os, a helyelőzmények. Ez nem olyan részletes, de a lényeg megvan itt is. Ezt sokat használom, mivel elég sokat megyek az országban, sokszor ott nézem vissza mikor is voltam egy-egy helyszínen. Átköltözés egyszerű, erre megvan a szükséges alkalmazás: [link]
    Viszont ami nem hiányzik az androidból, az a készenléti konstans akkumerülés, itt olyan nincs. :N

    ------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

  • Namelesske

    addikt

    válasz busman #163585 üzenetére

    1 hónapja váltottam kb 8-10 évet droidoztam 2 részletben, fogok írni egy hosszabb cikket róla később. Addig itt az első rész. [link]
    A cikk tisztán az első benyomásokat örökíti meg, ma már nem tudnám ezeket megfogalmazni és teljesen máshogy állok hozzá, és például a Siri parancsokat is egyre jobban ki tudom használni. Meg úgy általában már megszoktam szinte mindent.

    [ Szerkesztve ]

    Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Új hozzászólás Aktív témák