Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sententious

    tag

    válasz lezuvius #118704 üzenetére

    :O :O :O

    Azaz igazság, hogy eredetileg 120eFt körül szántam (volna) rá. Így ez már bőven túlmutat a kereten.
    Igazából a mostani Z3C is elegendő teljesítményre, mert nem játszok rajta - Fb, messenger, e-mailek és zene - csak szegénynek tönkre ment a jack csatlakozója és nem fókuszál a kamera, akármit csinálok vele. Na meg persze kicsit "unom" is, mert több, mint 2.5 éves. Eddigi telefonjaimat pedig 1.5 év környékén cseréltem mindig.
    Igazából ha frissebb hardver van és normális kamera (amellyel nem profi fotókat akarok csinálni, csak néha ha valamit meg akarok örökíteni legyen - nem instagramozok meg ilyenek, azt meghagyom az asszonynak :D), akkor én már elégedett vagyok.
    Néztem az S7/S7E-et, de valahogy nekem nem jött be a design, így a P9, P10 került előtérbe. Viszont ugye az előzőleg beszéltek miatt ((#118657)...(#118660)) ugrottam egy kategóriát (G6), azonban, ha már ennyi pénzt rászánnék, akkor nem akarok a kijelzővel bajlódni, szerviz hozzáállás ide vagy oda. S8 pedig a komment elején leírtak miatt megint necces.

    Kicsit olyan, mintha magam sem tudnám eldönteni mi is kell, de úgy vagyok vele, hogy szeretném a minimumon tartani a költségeket, de a legjobbat választani, amely kiszolgál megint úgy 2 évig és megbízható a készülék, tehát pl. nincs olyan probléma, mint az LG kijelzője. :/

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák