Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz @matthew@ #11708 üzenetére

    a szervizesek nem kies alkalmazást használnak, hanem szervizes szoftvert.
    tudnak lefelé is "frissíteni", ha akarnak.

    kolosanyi; én sgs és sgs2 után másztam át például ios rendszerre a 4s képében, de nem volt elviselhetetlen, csak az az egy korábban leírt problémám akadt, amit ios 6 alatt orvosoltak.
    korábban sok symbian is volt, (n97, n95 8gb, n95...stb), azok után is furcsa volt kicsit az első android - bár nekem az például az sgs volt, de a feleségemnek akkor már régen galaxy spica volt, először a fapados 1.x verzióval -, szóval nem csak megszokás, hanem erősen felhasználói igények kérdése is a dolog.
    a több funkciót gyorsabban megszokja az ember, néha már az is probléma váltáskor, ha valami nem adott alapban, hanem alternatív módszereket kell keresni.
    ritka is az olyan, aki okostelefon vásárláskor azt mondja, hogy a rendszer milyensége mindegy, pláne akkor, ha korábban használt már valamilyet.
    én kipróbálok mindent, az ios is kihívásnak volt tekintendő, a wp8 még várós, mert sajátra még nem volt, de kell alá megfelelő vas, a lumia 920 volt a kiszemelt, de adódtak vele problémák, azért nem vágtam bele, majd a későbbiekben, ha lesz hozzá ütős telefon.
    valaki hardveres specifikáció alapján vesz telefont, más meg kinézetre, gyártó alapján, oprendszer miatt...stb, annak van a legnehezebb dolga, aki minden téren támaszt elvárást, pedig az lenne az ideális, legkevesebb kompromisszummal járó kombináció.

    [ Szerkesztve ]

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz @matthew@ #11708 üzenetére

    4.x-ről 2.3-ra havernak is felajánlották a boxot... Meg hogy fizessen, garanciában... De inkább felrakott egy CM7-et(2.3.7). Nem lett brick. S2-nél nem tudom hogy megy a móka, de tudtommal odinnal és recoveryvel is mindegy mit eszetlenkedsz, hardbricket nem lehet gyártani.
    (#11709) Turbomann: hangról mond le ha droid. Navigálni meg az összes tud, lévén egy 400MHz-es 64MB RAM-os WinCE is elvan a 3D nézettel is.
    Szerintem neked Symbian kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák