Keresés

Hirdetés

  • Megbírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz LakiTomi #110355 üzenetére

    Galaxy A5 (2016) árára rosszul emlékeztem, 90 körül kezdődik, de S6 már 1,5x annyi, S7 meg tényleg a duplája (legalább). Ezt csak azért írtam mert így nem egy kategória. Ilyen áron azért bőven van választék, Mi Max meg sok tekintetben (főleg S6 és S7-el szemben, de ezek tavalyi és tavaly előtt csúcsmodellek, Mi Max pedig egy erős közép kategóriás készülék) kevés már ide.
    Neked kell tudnod mit akarsz, ha neked kevés akkor kevés, ezen nincs mit vitatni, nem is ezért írtam.
    Szoftveresen is lehetett gond, korai MIUI verzió vagy éppen egy hibás heti build, találkoztam ilyenekkel több mint két éves Mi 3 felhasználásom alatt, csak ezért írtam. De ha legalább legfrissebb Global Developer ROM fent volt, akkor valószínűleg nem ez volt a gond, hanem a kamera ennyit tud és kész.

Új hozzászólás Aktív témák