Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Ed3r_X_ #14415 üzenetére

    Igen, a droid használható lett, Jelly Bean, 1GB RAM azért már garancia arra hogy ésszel használva megfelelő legyen. De az olcsó készülékek szerintem most is gagyik. Lehet hogy kettő, meg négy mag, de erőtlen, gagyi a video is, meg az 512 RAM...

    Symbian Nokia nem házasság, megvették mindenestül. Vagy megették...

    (#14414) maggi1886076 : de legalább mindig van mini ami többnyire sokkal gagyibb. Mondjuk a Sony erre pont nem jó példa, ők megcsinálják rendesen.

    (#14415) Ed3r_X_: elárulom neked, hogy én SOHA nem Oviztam. Egyszer léptem volna bele, meg is halt miatta az N95, mert van 6 újraindítást kért volna mielőtt hajlandó volt magát lefrissíteni. Amúgy is minek, mint tőled is hallom...

    Voltak jó fórumok. Noeman GSM, PPCwarez. Fejből most nem megy több de volt még. Ipmart, na igen, az is. Ott mentek a finomságok. Persze mind hót illegális, de akkoriban még egy app akár 60 dolcsi is volt.

    Ovi előtt meg még az volt a standard mint Windows PC-n. Csinálsz appot, csinálsz neki oldalt, és ott van a nagy semmiben a neten. Valóban nem a legjobb, de meg lehet szokni. Főleg amióta van google.

    Ebbe bukott bele a symbian, meg abba, hogy sose tudott az Ovi normális tartalommal megtöltődni (Gameloft is inkább külön terjesztett, EA is), és az ARMv7-re váltás se következett be.

    Mellesleg K800-ra W200-ra ugyanúgy warez fórumok túrásával lehetett appot szerezni. ha én mindért listaárat fizettem volna amit W810-en kitoltam, szerintem 100 ezer felett tartanék...
    Brutális áraik voltak a java appoknak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák