Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bence01

    tag

    Hello!
    Karácsonyra szereték magamnak egy szép új telefont a minimum követelmények a wifi, érintőkijelző, 3.5jack kimenet, rádió is jólenne +férjen bele a zsebembe.
    Elég sokat olvasgattam az eddigi versenyzők: Nokia N97 mini és HTC touch Hd
    Az n97 jobban tetszik csak kicsit lassúnak tűnik de a htc meg elég nagy ti melyiket ajánlanátok?
    Esetleg ha valami ezektől eltérő az se baj pl acer f900 vagy valamelyik lg a samsungal valahogy nemtudok megbarátkozni.
    Előre köszönöm a válaszokat: Bence

    Solo Puffin ti darà forza e grinta a volontà

  • Bence01

    tag

    Sziasztok!
    Én is vásárlásra adtam a fejem már kinéztem két telefont NOKIA N97 MINI vagy HTC TOUCH HD. A nokia azért tesztik mert megbízhatóbbnak tűnik a htc viszont a nagyobb kijelző miatt a winmo.-val nincs bajom volt már egy pda-m ami igaz nem telefonos de azon is winmo. és jól boldogultam vele internetezésre és zenehalgatásra használnám a legtöbbet telefonálás melett és fontos hogy minimum 3-4 évet bírjon ki. 70eFT van rá tehát használtakban gondolkozom. Szóba jöhetne az android is csak hát hasonló tudásúban nem találtam olyat ami tetszik (sipca kizárva) és árban is rendben lenne.

    Kérném a segítő véleményeteket előre is köszönöm!

    Solo Puffin ti darà forza e grinta a volontà

  • Bence01

    tag

    válasz RootRulez #10652 üzenetére

    Hello!
    Én is hasonlóan vagyok a telefonnal lehessen rajta normálisan netezni meg megnézni egy filmet a buszon + személy szerinte rádió és mp3 is fontos. Ezek tükrében eddig 60e Ft körül a HTC Touch HD (használtan) amit néztem mert szép nagy és tud mindent + kicsit többért a Nokia N97 Mini-t viszont az valahogy nem annyira szimpatikus igaz neki jobb a hangja.

    Ellenben voltam a speedshopban a napokban és kipróbáltam a HTC HD-t hát az ott kirakott darab nem működött rendesen de amúgy tetszik még mindig ám kipróbáltam a HTC Legend-et és hát hogymondjam az sokkal jobban tetszik mindkettőnél.

    És itt jönne az én kérdésem a legend megéri a pénzét jobb a hd-nál? engem kicsit aggaszt hogy kisebb a kijelző méret+felbontásban ám a szinei messze jobbak és aztolvastam h nem játsza le a divx/xvid filmeket ezt meg lehet oldani androit marketból mert ha igen én biztos azt választom.

    Köszi előre is!

    Solo Puffin ti darà forza e grinta a volontà

  • Bence01

    tag

    Hello!
    Én htc párti vagyok de nem tudok dönteni hogy a touch hd-t vagy a legendet válasszam?
    Valaki tudna valami jó érvet? (Winmobillal semmi bajom android még nem volt de szimpatikus)
    Köszi: Bence

    Solo Puffin ti darà forza e grinta a volontà

Aktív témák