Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    Sziasztok.
    Január-Február körül szeretnék telefont venni a mivel a mostani u700-am már igen csak megviselt.

    Ami fontos szempont az új telónál hogy kb 50K-t szánok rá, illetve szükséges a GPS és a Wifi megléte már csak a munkámból adódóan is.
    Eddig az 5800-t és az Omniát néztem, de természetesen más is szóba jöhet.
    Ki mit ajánlana?

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

  • Shkiz0

    nagyúr

    Sziasztok.

    Telóvásárláson töröm a fejem, de igazából egy ideje nem vagyok már képben.
    Pontosan már több mint 2 éve, amióta megvettem a Samsung Spica-t.
    Szép meg jó volt, de eljárt felette az idő, és egyre idegesítőbb, és egyre nehezebben veszem jó néven azt hogy akad össze vissza. (Ez van öregszem én is, fogy a türelmem is :D )
    Tehetek én rá akármilyen szoftvert, ez ilyen fából vaskarika esete kb.

    Szóval szeretném lecserélni. Nincsenek nagy igényeim felszereltséggel kapcsolatban, ami feltétlen kell (wifi GPS kamera) az már szinte az összesbe benne van.
    Ami még számít, hogy maradnék Androidos vonalon.
    Viszont amiből nem szeretnék engedni, az a hw-es rész. Jó lenne ha minden pikk pakk flottul menne, nem akadozna. Kb 1-5-2 évre tervezek megint aztán úgy is kuka lesz az is.

    Nem feltétlen ragaszkodok a 4 magos csodákhoz, bár megmondom őszintén eddig az S III felé hajlok. Szóval a pénz annyira nem is számít, de azért saját magam ellensége sem vagyok, ha van olyan készülék ami elviszi az ICS-t és esetlegesen az 1.5-2 év alatt rá érkező frissítéseket akkor az is megteszi.

    Telenoros jöhet szóba, vagy független. Első körben csak azt szeretném megtudni mik
    jöhetnek számításba, a beszerzés részét már megtudom oldani magamnak is.

    Szóval ki mit ajánlana?

    szerk:
    Az lemaradt, hogy számít a márka, de plusz pont ha az adott gyártó rugalmas a támogatás terén.
    És azért mert az S III-hoz húz a szívem (a tesztek alapján) nem feltétlen ragaszkodom a Samsunghoz.

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

  • Shkiz0

    nagyúr

    Régebben volt a Photo Hall ahol lehetett venni gyárilag kártyafüggetlen telefonokat is 10 havi kamatmentes részletre.
    Ugye a fenti bolt már nem létezik.
    Tudnátok mondani még 1-2 helyet ahol hasonló képen is lehet elhozni telót, és tabletet?
    Mert végül is egybe is ki bírnám fizetni, de ha adott a lehetőség a részletre, akkor miért fizessem ki egybe. :)

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Aktív témák