Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ferikek

    aktív tag

    Sziasztok!
    most egy SE w910i-t és egy -W800i-t használok. sajnos utóbbi lassan kampec uh már régóta nézegetek mobilokat.
    SE nem kell, vagyis kellene, de neo még távol van.
    nokia nem kell, symbian nem a szívem csücske, kicsit unalmas.
    Samsungok közül wave-ek kilőve, galaxy S pedig a nem túl meggyőző anyagminősége és a vaku hiánya miatt kilőve. omnia 7 -> win 7... akkor android
    iphone nem kell, nem hódolok be a divatnak
    Blackberry sem.
    LG: ami jó lenne, (P990 2x asszem) még nem nagyon kapható, nem tudnáűm kihasználni a képességeit és persze még drága is.
    Google nexus: akkor már HTC...
    marad:
    Motorola Defy lenne a egyik
    a másik pedig
    HTC Desire (többi HTC Desire túl sok nekem tudásban)
    hajlok a HTC felé, de a hiányzó magyar nyelv mindkét esetben azért vhol elgondolkodtató. (idegen nyelv nem probléma, de azért ge ymagyraországpn forgalmazott telefon...
    Olvastam a telefonhoz fórumbejegyzéeinek legfrissebb részeit és a maygar nyelvvel kapcsolatos frissítéseket.
    Tulajdonképpen ha lenne hozzá magyar nyelvű frisstés akkor HTC.
    Esetleg olyan telefont tudtok még mondani aHTC Desire és a Motorola Defy környékén?
    win 7 és symbian nem, csak és kizárólag android (lehetőleg legfrissebb) és magyra nyelv
    Köszönöm a tanácsokat előre is!
    üdv.
    ferikek

  • ferikek

    aktív tag

    Sziasztok!

    A következő 2 telefon közül szeretném valamelyiket megvásárolni:
    LG Optimus 2X v. HTC Deire HD
    A HD-t T-nél meg tudom venni, LG viszont függetlenül, nem használt 0 percesként.
    Hajlok az LG felé, de a Hd-t kb. 13Eft-vel olcsóbban tudom megvenni.
    Megér az LG+ 13eFt-t? (Kiforratlanabb, mint a HD és még nincs hozzá 2.3-as android sem)

    Köszi,

    ferikek

  • ferikek

    aktív tag

    köszi nektek a tanácsot, így akkor 3-0-ra nyert az LG. :))

  • ferikek

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nemrég rendeltem egy LG Optimus 2x-et. Mivel még nem érkezett meg (nem külföldről behozott, magyarított, független telefonról van szó) és láttam, hogy T-nél nemsokára kaphaót a Samsung Galaxy S II így kérdezem: Miben jobb a Samsung a gyorsabb működés, kisebb, vékonyabb mérte és talán "szebb" kijelzőt kivéve? Kamerája LG-nek jobb, a tesztek szerint.
    A telefonomat igazából mailezésre, netezésre meg kisebb részt fényképezésre használnám. Ezeket figyelembe véve mennyivel jobb a Samsung GS2, mint az LG 2x? Megéri rá várni pár hete még? Az ára T-nél az egy szintben lenne az LG-vel.

  • ferikek

    aktív tag

    Sziasztok,

    Kb. 1 évig használtam LG 2X-et, de mivel sok vele a gond, így visszakapom a vételárát. Legszívesebben újból LG terméket választanék, mert velem nagyon korrekt volt az Ügyfélszolgálat és mindent megtettek, hogy elégedett legyek és ez a jövőben is így lenne.
    Néztem az LG L7-et de akadásokból és lassúságból elegem van, így erre nem cserélném (+512 mb, ami kevés és fényképminőségben, videofelvétel felbontásban is gyenge).

    Tehát LG sajnos kiesett. HTC nem játszik, mint ahogy a Blackberry sem.
    Sony még friss, SE már nincsen. Samsung, Bada oprendszerrel szintén kizárva.

    Androidot megszoktam, de annyira azért nem jött be.
    Samung SII. talán-talán, de azt olvastam h problémák vannak a ICs-vel (persze kifoghatok olyat, ami ok - van gyárilag ICs-vel forgalomba hozott SII???)

    Nokia: jól néznek ki nagyon, meg a mérete is pont jó (lumia 800-ról van szó), jókat hallottam róla, viszont windows-os telom utoljára asszem moto mpx200 személyében volt:) van még ugye az N9 de a meego miatt nem tudom.... kb, mint a bada...

    iphone. ismerőseimnek van, de nem akartam beállni ebbe a sorba. idáig:) kétségtelen, hogy minőségben, kijelzőben és ennek érintési tulajdonságaiban és kamerában is top kategória. van pár hülye tulajdonsága, de elviselhető (használtam már ilyet huzamosabb ideig)

    Összefoglalva: nokia800, n9, samsung ics-vel és iphone4s.

    Amire kell: sms, beszélgetés, e-mail, szervező funckiók, internet, fotó, videó. játékra nem használnám.

    Legszívesebben nokit vennék. A megszokás miatt viszont akkor inkább samsungot ics-vel, Ha ésszerűen és logikusan nézzük akkor iphone4s-t (az utóbbi nagyon gördülékeny, nem lassul és ez nekem fontos lenne)

    iagzából a kérdésem csak az: érdemes valamelyik nokiat venni, vagy akkor már inkább iphone (or samsung sII)

    köszi a válaszokat!

    üdv.

    ferikek

    [ Szerkesztve ]

  • ferikek

    aktív tag

    válasz lsebestyen #43712 üzenetére

    köszi:)

    ja igen, iphone lesz az de a nokia lumia qrva jól néz ki, ahogy az n9 is:)
    legalább nem kell sokat töprengenem:)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák