Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Fityusz

    tag

    válasz jooker82 #42614 üzenetére

    Ahogy mondod pedig milyen igeretesnek igerkezett

    Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

  • Otisz

    őstag

    válasz jooker82 #42614 üzenetére

    A kijelzősárgulás nem mindet érinti. Van egy hibás kijelzőszállítmány, amit a Sony elismert, és cseréli. Persze nekem is rosszul esne, ha pont az lenne hibás, amit megveszek.
    Illesztési hibára kíváncsi lennék, hogy ki mire gondolt, mert nem egy SXS volt már a kezemben, de semmi hibát nem találtam egyen sem (most is az van nálam). Kifogásolhatatlan. Volt aki lötyögő akkuhátlapról írt, hát...nem tudom. Olyan mintha nem is lenne rajta hátlap, hanem unibody lenne. Lötyögésnek se híre, se hamva!
    Pedig hidd el, én aztán finnyás vagyok ilyen téren. Ami valóban elcseszett dolog rajta, az az USB fedél, hozzá a szintén elcseszett oldalra hajló USB kábellel (töltő is egyben), illetve az érintőgombok. Ez utóbbiak használatának minőségén sokat javít, ha a gyári fólia eltávolításra kerül (gyárilag 2 fólia van rajta!).

    Mennyi olyan készüléket tudnék mondani amik a megjelenéskor hibával jöttek ki. Akár a közelmúltban is. Lehetne mondani most akár az HTC One X-et is.

    Továbbra is állítom, inkább egy SXS mint egy SGS2, főképp ha egy árban van...

    (OO[IIII][IIII]OO)

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz jooker82 #42614 üzenetére

    Nálam is SXS volt a befutó kamerája miatt, de közben picit átértékeltem az igényeimet és rá kellett jönnöm, hogy a K850-em kameráját a 8MP-s telók kapásból magasan megugorják.

    Szóval nekiálltam a min. 8MP-s telók tesztjeit, sepcifikációit nézegetni, ahol az akkuidő is elég magas prioritást élvezett. Így szépen eljutottam az SGS2-höz, amelyik elég szép fícsörlistával rendelkezik, talán élvez még egy kevés támogatást a gyártó oldaláról is.

    Nekiálltam olvasgatni a különböző ismertetőket, "vesézéseket" a telóról. Ma délután viszont kijelző beégésről szóló infókról olvastam a készülékkel kapcsolatban. Mondhatom eléggé gáz ez a fajta kijelző probléma is. [link]

    read-only mode on the forum

Aktív témák