Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Otisz

    őstag

    válasz brendoncsopi #22927 üzenetére

    Remélem nem gond, ha nem veszem fel azt a gyerekes stílust, amivel megpróbálsz itt lerohanni. Szánalmas vagy.
    Akik vissza tudják nézni a hirdetéseim, azok tudják hogy mind a két SGS2-esem eladtam. Május 26-tól.
    Azért mert neked nem adatott meg egy sem, amiatt ne rám haragudj.

    12 napos regisztrációddal és mind a 10 kemény hozzászólásoddal kíváncsi lennék, hogy az életben is ilyen kemény lennél-e, gyanítom nem, de ne térjünk el a tárgytól.

    Annyi mobiltelefonkészülékem volt már, hogyha a te stílusodban kellene válaszolnom, akkor azt mondanám, hogy neked soha az életben nem lesz annyi.

    Mire használom az ilyen készülékeket? Mi a fontos nekem?
    Elsősorban telefonálásra, másodsorban folyamatos e-mail szinkronizációra, sokszor kell (ha nincs előttem laptop) egy-egy dolgot megpillantanom a weben, és ha már van egy ilyen készülékben kamera, azt használom is. És elvárom, hogy élvezhető képeket készítsen.

    Nos, ezeket számomra az almás készülék tudja a így együttesen a legmegfelelőbb, és ami nagyon fontos: gördülékenyen teljesíteni.
    Felőlem ezren is szidhatják, mondhatják, hogy hype, meg sznob.
    Ez mind nem érdekel, mert számomra még mindig a legtökéletesebb. És nem maga a készülék miatt, meg nem azért mert Apple, hanem mert jó a rendszer.

    Kérlek erre ne válaszolj itt, ha problémád van, tedd meg privát üzenet formájában. Majd lerendezzük valahogy.

    [ Szerkesztve ]

    (OO[IIII][IIII]OO)

Aktív témák