Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz jacis #19273 üzenetére

    Az első kérdésemből a lényeget még egyszer leírom, ill. lemásolom.

    "-jó minőségű legyen, viszonylag jól bírja a strapát fizikailag, de nem strapatelefonra gondolok természetesen (Nokiához vagyok szokva)
    -beton stabil legyen a szoftvere (szintén Nokiás múlt)
    -minél jobb legyen a szupport (tudtommal a Samsung ebben elég jó)
    -érintős legyen, méghozzá kapacitív multi-touch-os lehetőleg
    -jó WLAN támogatás
    -GPS vevő
    -alapjáraton ne akarjon netre mászkálni, vagy legalábbis simán tiltható legyen rajta
    -az alapvető funkciókat normálisan végezze el (SMS stb... olvastam már sok topicban sms-es bugokat, bár a konkrétumoknak nem néztem utána)
    "

    Ha a Wildfire ezeknek jobban megfelel, mint az Optimus One, akkor nekem megéri kiadni érte havonta 500Ft-al, az kezdőrészletnél pedig 2k-val többet, de akkor tényleg tegye oda magát a cucc. Az a lényeg, hogy beton stabil legyen szoftveresen, hardveresen, jó legyen az anyagminőség és stabilan végezze el az alapvető funkciókat. Meg viszonylag egyszerűen tudjak állítgatni rajta, mint pl az említett netes dolgok letiltása, tehát csak akkor mászkáljon netre, ha Én azt akarom. Egyébként úgy rémlik, mintha ezt az SMS bugos dolgot pont a Wildfire-nél olvastam volna, de ebben nem vagyok biztos.
    A kijelző fényének, színeinek minősége annyira nem számít, inkább az, hogy jól érzékelje az érintést. Engem hamar fel tud idegesíteni, ha nem azt csinálja egy ketyere, amit szeretnék. Tapiztam már 1-2 rezisztív telefont, és némelyik elég durván kihúzta a gyufát nálam. :)

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Aktív témák