Hirdetés

Aktív témák

  • Dzsano

    tag

    Én is osztottam, szoroztam, most nem telik másra, egy SE Live With Walkmant szeretnék Karácsonyra.
    Előfizetéssel ( 1 év hűséggel a Telenornál kb. 35.000 Ft, boltban véve. (ismerős)
    Ennyiért jobb ajánlatot nem találtam. (1 gigás proci, jó felépítés, jó hang, új android, fotógomb, stb.)
    A Neo tetszett volna, de ez van. Felment az ra, függetlenül már majdnem 75000 Ft.

    A gond, hogy a vodás 70-es számomat szeretném megtartani, számhordozást kérnék.
    Ahogy olvastam ez ingyenes, de pár hét, mire végbemegy.
    Nincs tartozásom, és a hűség már rég lefutott, de a voda nem árul, nekem elérhető árú, de minőségi telefonokat.
    Van valami tapasztalatotok a számhordozásról? Nem találtam semmit a fórumban.

    A Vodánál az új Defy+-t néztem, bár tudok angolul, de ha a másik gyártó megoldja, hogy magyarul menjen a szoftver, akkor a moto is oldja meg. És nincs fotógomb. meg 58.990 Ft a Mátrix1-el. +2 év rabiga.
    Az SE Ray drága, majdnem 70.000 Ft, a többi meg vagy bugyli vagy egyszerűen nem tetszik.
    Persze, ha valamelyikőtök ajánl vodás, előfizetéses telefont, ami felér a Se Live With Walkmannal, és az ára is olcsó, írjon!

Aktív témák