Hirdetés

Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    válasz DeFranco #30740 üzenetére

    Szia DeFranco!

    Szerintem teljesen jó az, amit levezettél, és úgy gondolom, hogy igazad is van. Én is lánynemű vagyok, és én nem találom túl nagynak az SGS II-t, nekem is az van.

    Nem tudom, hogy milyen a hölgy. Cicás, nőies, vagy inkább sportos, vagány típus.

    Ha inkább a nőies személyiség, akkor szerintem még vedd számításba az Xperia Minit is, mert az is nagyon jó kis telefon, erősebb is, mint az Ace, és van hozzá nagyon szép bordós hátlap is, ami különlegesebbé teszi a többieknél. A Mininek 3"-os a kijelzője, éppen ezért sokan mondják rá, hogy nőies telefon, ami szerintem nem igaz - bár kicsi, de erős. :D

    Ha inkább a sportos alkat, és érdeklik az ilyesfajta kütyük, akkor szerintem teljesen boldog lenne az SGS II-vel, mert jelenleg az a csúcs, és tényleg komoly teló. Ez viszont zsebbenhordásra már nem igazán alkalmas, hacsak nem a saját méreténél több számmal nagyobb nadrágot visel az ember lánya. Én a táskámban tartom, és így nincs vele baj.

    Ha adsz még valami plusz infót a hölgyről, akkor lehet, hogy könnyebb lesz olyat ajánlani, ami fog neki tetszeni.

Aktív témák