Hirdetés

Aktív témák

  • Greg-77

    aktív tag

    Sziasztok kinéztem 2 telefont: ide katt Mindkettőt a T-nél venném és 80-pénz a keret tehát sok variáció nincsen (a Galaxy S a gyenge gps és a file rendszere miatt is esik ki az S+ ban gyengébb a GPU a sima S-hez képest és nem ugyan az a hangporcija sem tudtommal a GPS javítva lett, de vaku abban sincsen és maradt a pentile matrix) A két készülék oprendszere más, de hasonló árkategóriában indulnak. Az Arc MMs_ben: 75.000-Huf az i4 8GB 80.000-Huf. Arc-nak nagyobb a kijelzője az iPhone-nak jobb a felbontása, az Arc jó félévvel fiatalabb készülék a kamerája nem rossz az oprendszer szépen elfut rajta. Volt már iPhone-om nagyon szerettem és van néhány megvett játékom, alkalmazásom elmentve. De komoly Droidos telefonom még nem volt mert a Blade nem nevezhető annak sem a mostani x10 mini pro. Amire használnám, zene, fotó/videó, böngészés és játék. Tudom fotózni nem mobillal kell, de nem viszem folyton a tükörreflexes gépem magammal. Ami az iPhone ellen szól részemről, hogy az iTunest utálom, nekem egyszerűbb ha külső meghajtóként látszik az eszköz és ez a letisztult menü jó meg minden, csak unalmas. De viszont jó a support, jól van optimalizálva, jó az anyaga használat az árát is elég jól tartja, kép és videóban is jól teljesít, igaz 1-év a gari de gond esetén új készüléket adnak. Az Arc ellen szól, hogy az Android nem olyan optimalizált nagyobb a gépigénye, de Arc "csak" 1magos, a fórumban olvastam a nem megfelelő anyagválasztásról (repedő előlap) néha laggol. Szép és nagyméretű a kijelző cserélhető és bővíthető a memória elviekben a support is jó már. Mókolni nem szeretek mindent teljesen gyári állapotban szoktam használni. Tehát sem jailbrake sem root nem érdekel. Persze tudom, hogy helyettem nem dönthettek de érdekel mások véleménye is. Szóval szerintetek melyiket és miért? :R

Aktív témák