Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pibácsi

    senior tag

    Sajnos az AVAST topik nem működik és az AVAST-tal kapcsolatosan kérdeznék, ha nem gond. Kérném a segítségeteket: nem akar frissűlni a vírusdefiníció már kb. egy hete, úgy kell mindíg az aktuális definíciót letöltenem és futtatnom. Kb. 4 hete tettem fel a 9-es verziót (előtte is ez volt korábban és jól működött, be van regisztrálva, tehát hivatalos) és okt.10-ig frissűlt. Azóta nem megy. Már átfuttattam a telepítőt is rajta, hogy tegye helyre,. de nem változott semmi. Mit lehetne tenni? Ha kézzel ráfrissítek, akkor az első lépcsőt 100%-ra megcsinálja, majd várakozik és kiugrik és kiírja, hogy már frissítve van. Azt is odaírja, hogy ismeretlen hiba. A mappába megnézve megvan egy eredeti definíció és ezután csak a scripteket teszi be és kiírja, hogy frissítve van.
    Most annyit csinál már, hogy a sripteket szaporítja csak naponta automatikusan. Ebből már sok van, de vírusdefiníció nincs másik, pedig azt is cserélnie kellene. Korábban így működött. Ezeket a scripteket mikor törli? Esetleg én kitörölhetem? (csökkentett módban megtehetem).
    Várnám válaszotokat, vagy esetleg tippet, hogy melyik topikba menjek tovább,
    Üdvözlettel: Pibácsi

Új hozzászólás Aktív témák