Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blattida

    nagyúr

    válasz Szellem. #18049 üzenetére

    Szevasz!

    Persze, nagyrészt egyetértek, veled is és szakival is, azt én is írtam, hogy a wsa megközelítése jó és működik, csak könnyen kijátszható, kiiktatható a védelme.
    Azzal is egyetértek, hogy az adatbázis alapú megközelítés egyre kevésbé lesz használható az óriási mennyiségű, naponta megjelenő új kártevők miatt, de ettől még nem kell sutba vágni őket és kikiáltani az új királyt, és ezzel nem rád céloztam. :R

    szaki
    A viselkedés elemző és heurisztika messze nem jelent akkora védelmet és erőt, hogy arra alapozva ki lehessen jelenteni, hogy a wsa megoldásai az egyetlen igaz, jó és hatékony megoldások, a többiek pedig csak karcolgatják a felszínt, ez ugyanis arrogancia a javából, és, mint ahogy a gyakorlat is mutatja, szétfertőzhető mellette a rendszer, arra pedig ne bazírozzunk már, hogy a későbbi rollback majd mindent megold, mert nem teszi.
    Ettől függetlenül, hajrá webroot, lehet fejleszteni, hogy még jobb legyen! :R

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Új hozzászólás Aktív témák