Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HZoli87

    veterán

    válasz BigManus #16532 üzenetére

    Amit írtam, az a gyári beállítások mellett igaz (így épül be a menübe, hogy ez mért jó, azt nem tudom, nem én fejlesztem a programot). A program környezeti menübe történő beépülését a További beállítások között lehet módosítani (de gondolom Te ezt pontosan tudod), alapértelmezetté lehet tenni az Ellenőrzést megtisztítással, ebben az esetben az általad előre beállított beállítás érvényes (vagy kérdez, vagy karanténoz, de rákérdez a PUP találatokra, a legszigorúbb beállításnál mindent töröl).

    "Gondolod, másik menüt fog váltani, hogy pipálgasson?"

    Ezt nem értem, nem kell semmit sem pipálgatni ...

    ---------------------

    MÁS: (részlet a 6-os verzió kézikönyvéből)

    Üresjárat idején történő ellenőrzés (ez újdonságként van feltüntetve az új verziónál)

    Az üresjárat idején történő ellenőrzés a További beállítások ablakban a Számítógép > Vírus- és kémprogramvédelem > Üresjárat idején történő ellenőrzés ablaktáblában engedélyezhető és állítható be. Ha a számítógép üresjáratban van, a program néma számítógép-ellenőrzést végez az összes helyi meghajtón. Lásd még az Üresjárat idején történő ellenőrzés eseményindítókat (például képernyőkímélő, felhasználó kijelentkezése), amelyeknek meg kell felelniük az üresjárati ellenőrzés futtatásához. Az üresjárat idején történő ellenőrzés nem fut, ha a számítógép (hordozható számítógép) akkumulátorról működik, és
    nem csatlakozik elektromos hálózathoz. Ebben az esetben azonban felülírhatja ezt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák