Hirdetés

Aktív témák

  • Xelo

    addikt

    válasz zed01 #2807 üzenetére

    hallod neked nem kéne tanulnod, dolgoznod, családoddal törődnöd, ESETLEG AKÁRMIT CSINÁLNOD? nem akarlak megbántani, de ez nevetséges hogy hetente felraksz 20 vírusirtót - tűzfalat, aztán kijelented mindegyikről hogy szar, és jön a köv hét, megismétled. nem vágom, ha ennyire paranoid vagy, akkor miért rakosgatsz egymás után ennyi progit, gajra vágja a registridet. :U megmondom én végül Avira AntiVir PersonalEdition Premium-nál kötöttem ki, nyakonöntve egy AVG Anti-Spyware-rel, basic winfos tűzfal, és furcsamód semmi nem jön be. lehet azért mert eredetiek a biztonsági szoftvereim? tleg ne sértődj meg, de néha én is meglátogatok bizonyos oldalakat, de ilyenkor Maxthon böngészőt használok Firefox helyett, mert az reklámokat alapból blokkolja, AVG-ban belőttem a kukik irtását -> 99%os védelem. természetesen ésszel kell netezni így is, nem beírni google-be hogy s3xp0rnw4rezpr3gn4ntstb, aztán csemegézni a linkek közül. másik nagyon ajánlom azt a toolbart amit a Spyware-Terminator feltelepít, megmondja mennyire biztonságosak az adott oldalak, google keresésnél is. jah meg ugye routert használok, de azén gépemre minden portot kinyitottam, mert gamer vagyok :o
    szerk: anno használtam már CounterSpy-t, Spyware Doctor-t (muter gépére azt vettem), Spyware Terminator-t, SpySweeper-t, semelyikkel nem volt gondom, de CSAK egyet használj ezekből egyszerre, mert attól még hogy te nem látod hogy összeakadnak, aka nem fagy le a géped csontra, akadályozhatják egymás működését. ez vonatkozik vírusirtókra is..

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák