Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    válasz csorbajeno #80 üzenetére

    Ha meghal a telefon, akkor a microSD leválasztása mint probléma, aligha lehet kérdés. Sőt egyébként se nagyon az szerintem (legalábbis a telefon irányából nem), mert nem lehet csak úgy simán kikapni a kártyát, ha meg ki van kapcsolva a telefon a kártyacsere miatt (a SIM-et is kihúzod egy körben), már ha nem vagy nagyon hülye ahhoz, hogy bekapcsolva felejtsd :DDD , akkor nem gond.

    Én arra törekszem amúgy, hogy a képek/videók a belső tárhelyre menjenek, és azokat azért max. havonta lementem asztali gépre vagy a NAS-ra. A microSD kártyán meg van a csilliónyi összeválogatott zene, némi videó, meg pár dokumentum. Olyan dolgok, amiket nem szeretnék a telefonon tárolni. Alapból persze a fotókat/videókat se, de azokat már-már muszáj (régen azért voltak gondok videózásnál a microSD kártya sebessége miatt; ma már persze ennek se kellene gondot okoznia). Aminek még esetleg lehetne értelme, az egy hibrid RAID 1 - a képek a belső memóriára mentődnek, de készül róluk backup a microSD-re. Jó eséllyel amúgy vannak erre programok a Google Play-en.

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

  • Somatom

    veterán

    válasz csorbajeno #80 üzenetére

    Ez nem egészen így van. Valóban nem egészséges leválasztás nélkül eltávolítani, de ezt még túléli a kártya. A belső tárhelyhez csatolásnál lehetne probléma. Ez az adoptable storage nevű Android feature, amit viszont a Samsung alapból tilt, tehát ez Samun amúgy sem aktiválható.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák