Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    Nálam eddig hibátlan. :D v1.0.1.5
    25-30 perc alatt végzett a shader-ekkel. 6 magos Ryzen-en. (R5 5600)
    1440p-n is bőven játszható a 3060 Ti-mmel egész jól feltekert grafikával.
    Eddigi fagyások / crash-elések száma : 0 (igaz nagyon nem merültem bele, de az indítás utáni instant crash, stb. hibák (amit sokan írnak) nálam eddig nem fordultak elő. :)
    A Dlss is működik, de !! csak akkor, ha nincs full cpu limit. :D Valóban elég éhes a cucc proci irányba. Simán kifekteti az én 6 magosomat és nyilván olyankor hiába kapcsolok Dlss-t, egy árva fps-el sem lesz több. Szóval akinél nincs fps növekedés, az csekkolja a cpu terhelést. Gyanítom 100% körül lesz. Tán' még kis föle is van néha-néha. :DDD :DDD
    [grafikai opciók + töltési idő.] A töltési idő ssd-ről olyan 3,6. Nem jó, de nem is katasztrófa. Legalábbis a legelején. Mivel nagyon még nem merültem bele, nomeg spoiler-ezni sem szerettem volna. Remélem az első 30 mp. nem okoz senkinek törést.
    [1440p test @ 3060 Ti]
    [1080p test @ 3060 Ti]
    Ez a rész még egészen gyengéd a cpu-val, később nő a terhelés, így nem is tudok ilyen szép fps-eket elérni Dlss-el. Az viszont látható, hogy a Dlss / Fsr működik, ahogy kell, csak legyen hozzá proci. :D
    Ram : 2x16 GB, lapozó file : auto
    Legújabb Nv driver, W10, többet nem tudok elmondani, kérem kapcsolja ki. :))

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák