Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sziasztok,

    Úgy néz ki, hogy hamarosan a tulajdonosa leszek egy 2014-es 2.0 120LE Mazda 3-nak, Revolution Top felszereltséggel - de Android Auto / Carplay nélkül :( .

    Átfutottam a kommenteket, megvan az Ali-s link, a kérdésem az lenne, hogy stabilitás szempontjából van-e különbség a wired/wireless között?
    Waze+Spotify-t használok (jelenleg egy 7" Pio AA/Carplay fejjel gond nélkül), de láttam tapasztalatokat a topikban, hogy ezekkel néha gond van - van esetleg modul ami kevésbé ajánlott?
    Wireless mennyire stabil? Hajlok afelé, hogy ha már veszek, akkor legyen wireless képes, de alapvetően vezetékkel használnám, szóval ha instabil vagy gond van vele, akkor nem erőltetném.
    Vagy ha több adapter is elérhető, van érdemi különbség? (mintha mindenki ugyanazt linkelte volna, de már nem vagyok benne biztos)

    Illetve megnéztem a beépítős videót - nem áll távol tőlem az ilyesmi, (a 2005 Swiftbe kicsit könnyebb szívvel építettem be a 2din-es fejet), de valahogy nem szívesen esnék neki a (nekem új) kocsinak, kb az egész középkonzolt le kell bontani.. foglalkozik esetleg valaki ilyen beépítéssel (főként Székesfehérvár, de Veszprém-Győr-Érd-Bp is jó)? vagy annyira basic, hogy sima hifi-s műhelyek is elvállalják? Vagy annyira plug&play, hogy csak csináld magad megy? :D
    Még legalább 2 hét mire átveszem, majd dobok be képet, de a modult megrendelném előre, hogy legyen ideje ideérni :)

    "... and I hope you have a great day!"

  • válasz piny #6871 üzenetére

    köszi a válaszokat (a többieknek is), akkor még átnézem, hogy kevesebb bontással hogy kivitelezhető.. de mindenesetre megnyugtató, hogy nem sérülékenyek a rögzítő fülek :)

    már olvasgatom a Mazda 3 fb csoportos doksikat a sw részről is, attól kevésbé félek :)

    "... and I hope you have a great day!"

  • sziasztok,

    A mai napon át is vettem a gépjárművet (2014, Revolution 2.0 120hp):


    Egyelőre nagyon teccik :B

    Elsőre csak az usb töltési sebessége lepett meg, szinten sem tudta tartani az S23-at, pedig csak BT-n ment róla zene, tehát még a kijelző is ki volt kapcsolva - ez normális? Ti hogy töltitek a telefont a kocsiban? Szivargyújtóról?
    Mert a másik bajom, h vettem egy Baseus gyorstöltőt, de mintha nem érintkezne rendesen, mert semmit sem csinál (másik kocsiban teszteltem, maga a cucc működik). Ha használtok szivargyújtós töltőt, akkor milyet? :D

    "... and I hope you have a great day!"

Új hozzászólás Aktív témák