Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz nanorambo #4447 üzenetére

    Nekem már az eleje óta az kering a fejemben, hogy ez inkább a Mass Effect 3 - Fall of Shep és nem a Take Earth Back... :(

    Gyakorlatilag, amit összefoglaltál te (is) merően ellent mond annak, amiért elmúlt időszakban harcolt...
    (ugye a 3. variáció a minden szintetikus kiirtása - ha paragon úton járt ez elfogadhatatlan, főleg azután, hogy hány náció kihalása ellen küzdött, többek között a geth-ért is)

    Vagyis csóri gyerek félhullán olyan választás elé kerül, amiből nem tud jól kijönni és már nem lázad... Nagyon kicsit értetlenkedik, de elfogadja és dönt. Ez inkább főhősünk bukása, mint felemelkedése.

    Persze meg lehetne fogni a másik oldalról is, hogy egy reménytelen harc végső pillanatában felismeri, másképpen nem győzhet, nem mentheti meg a szeretetteit, de szerintem ez túl nagy ugrás az eredeti koncepcióhoz képest, amit láttatni akart a játék és ez sem magyarázza meg a Normady-s esetet. (ráadásul az eddigi eredeti történetet befejezik egy már hundert procent lefutott körrel... :U )

    Hol van itt a Föld visszaszerzése? Vagy a bioware íróit is a cerberus pénzeli? :DDD Mindenki más pusztulhat?

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák