Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Kidus #759 üzenetére

    SPOILER
    Hmm. És mond még valami érdekeset? Én kérdeztem őt a páncéldarabkáról, és utána még valamiről (már nem emlékszem, csak arra, hogy az is valamiféle Separd személye felé irányuló vonzalmat próbált feltárni a Geth oldaláról -> már tényleg csak az kéne, hogy következő részben vele is össze lehessen feküdni, mint az alábbi poén-lista írta :DDD), aztán ott asszem kifújt.
    Nekem sem hullott emberem úgy, hogy Legio küldetése után még ellátogattam a fellegvárba, hátha tudnának nekem legénységet kölcsönözni, vagy dobni valami más supportot a nagy harcra, de persze semmi új válaszopciók nem nyíltak meg az ex-admirálisnál, még a játék után sem gratulál, csak ugyan arról fecseg. :(

    Még egy dolog jut erről eszembe:
    Ti kifaggattátok EDI-t és Joker-t a plátói kapcsolatukról? :DDD
    Az lenne az igazi poén, ha a következő részben beköszönnének a Cylon-ok is. :D
    Vagyis EDI kapna egy avatar-t, mint mondjuk az Andromédában is kapott a hajó AI-ja egy android testet, és ha már Tricia Helfer a szinkronhangja, aki amúgy is játszott már Cylon-t, akkor miért ne hasonlítana épp rá, és boldogítaná ott Joker-t, vagy a végén akár Separd-ot is...? :))

    (#754) gyuromoj
    a rejtőző fickónak.(amugy a fickó nem egy Kaszás?!
    Jujj, ezen mekkorát röhögtem. Hogy lenne már reaper? Ő egy vérbeli jobb(-szélső) beállítottságú "üzlet"ember, a sci-fi világában egyféle "keresztapa". Ha reaper lenne, akkor miért lenne ennyire beszarva, hogy pucold ki neki az állomást, és add át neki? Egy lázadó reaper, akit megfosztottak a technológiai tudása javától? Vagy hogy?
    Van egy mű-szeme, és egy igen erős karizmája (+ gondolom valami indulótőke is az ölébe hullott régen, felteszem közel állt a politikához már azelőtt, hogy kinőtte magát cerberus vezérré), és kész. Illetve szerintem már az egész teste ~80-90% szintetikus (olyasmi, mint egy terminátor), azért nem parázik a láncdohányzástól sem. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák