Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nexplo

    őstag

    válasz --Disztroj-- #8 üzenetére

    Szerencsére nem vagyok érintett a témában így nem tudok rá érdemben mit írni, mert nincs tapasztalatom. Hosszú távon biztosan széles körben lesz eredménye a kutatásoknak, a kérdés hogy ez mikor lesz "publikus". Sajnálom hogy érintve vagy :(

    Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

  • aginor

    addikt

    válasz --Disztroj-- #8 üzenetére

    Sajnálom, hogy tapasztalatod van a témában és remélem nem bántottalak meg. :(
    Sajnos sok esetben a depresszió olyan kórképet alkot, amikor a változtatás nagyon nehéz, vagy egyszerűen lehetetlen. Ilyen esetekben nem segít a változás sulykolása, inkább tud ellenkező hatást elérni, mert nyomás alá helyezi az alanyt, ahelyett, hogy tehermentesíteni. Ugyanakkor egyáltalán nem mindegy, hogy az illetőnek milyen problémái vannak. Enyhébb és/vagy kezdődő esetekben valóban megoldás lehet egy egyszerű életmódváltás (de bárcsak olyan egyszerű lenne az a mai világban :( ).
    A gyógyszer és az ilyen kütyük gyors (azonnali?) és egyszerű megoldást kínálnak, viszont hosszabb távon nemcsak, hogy nem javítják a helyzetet, hanem egyenesen ronthatnak rajta.
    Én nem gondolom, hogy ez lenne ennek a kütyünek a valódi célja (rengeteg üzleti ötletem van, pedig nem vagyok jó az ilyesmiben). Ez csak kamu, hogy a bevezetést megkönnyítse és leküzdje az általános ellenállást, de hosszútávon egy nagyon sötét jövőt vetít előre.. Bár remélem, hogy csak negatív vagyok, és nem lesz igazam..

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák