Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keeperv85

    nagyúr

    válasz batai15 #7413 üzenetére

    Lehet hogy az angol jól megy, de látom a magyarral vannak gondok... Próbáljuk meg újra!

    Szerinted ki volt a mondatomban az alany, te?! Nem!!! Általánosítva írtam, hogy ha VALAKI nem tud angolul sem, ráadásul sem a parancssort nem ismerik a legtöbben, sem a terminalt, akkor ötletem sincs honnan kéne leírásokat indítani, mert ha VALAKI úgy áll neki, sehová sem jut. Egyébként lehet más nyelvet is fordítani...

    Én nem tudok noob friendly összefoglalót írni, mert a többség azt sem tudja hogy álljon neki. Az hogy "fordítani akarok", nem lesz elég magában. Vagyis elég lehet: oda adom az illetőnek a fordítani valót... Aztán nem szoktam visszakapni csak a nagy büdös semmit... Vagy lektorálhatom én. Azt meg nem, köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

  • zolmesz

    aktív tag

    válasz batai15 #7413 üzenetére

    Ha az összefoglalóban nincs is sok minden leírva, azért a hozzászólásokból sok okosságot össze lehet szedni, és ha komolyan gondolod ezt a magyarítást, olvasd végig, még ha soknak is tűnik (tényleg az).
    De a Google keresőt használva is elkezdheted a tevékenységet, csak két gyors link, ami alapján elindulhatsz:
    Magyarul: [link]
    Angolul: [link]
    (a leírásokban szereplő linkek nem tudom mennyire frissek, azokat nem néztem meg)
    (ezek az automata ki-becsomagoló programok pedig nem tökéletesek, nem mindig használhatók, nem minden apk-t tudnak jól kezelni, de induláshoz megfelelnek)

    Első lépésként mindig írj a program fejlesztőjének, hogy segítenél neki a magyarra fordításban, és küldje el neked a fordítani valót, ha szerencséd van, akkor válaszol és hajlandó rá, így hivatalosan is lehet magyar nyelv a programban.
    Ha nem segít, akkor Neked kell megszerezned az apk-t, a többi meg a linkeken és a topikban.
    Ha meg elakadsz, lehet kérdezni, valaki biztosan segít.

    Ettől függetlenül igaza van Keeperv85-nek és Meggyi001-nek is, mert néha nem egy leányálom az apk-k szétszedése, összerakása, az apktool verzió figyelése, frissítése, nekem is sokszor kellett itt kérdeznem, tanácsot kérni, de mindig kaptam választ.

    És igen, angolul azért illik tudni, mert egy Google fordítóval lefordított szöveg nem magyarítás, azt egy az egyben beletenni egy programba vétek, és sajnos sok ilyen programot láttam már én is, ahol inkább visszaállítottam angolra a program nyelvét, mert fájt olvasni a magyart.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák