Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szunyi777

    őstag

    válasz Keny. #5701 üzenetére

    Értem, de nem töröltem nyelvet, csak a values-hu strings.xml-t egészitettem ki, 1-2 leforditani kivánt sorral a próba kedvéért, majd ezután már nem csomagolta be sajna...
    Egéb APK-nál ez nem probléma, csak akkor dob hibát, ha elirom a sort, vagy valahol hibát vétek a forditani kivánt részen kivül.
    De nem érdekes, csak a Melóhelyen a csajoknak akartam 1-2 menüpontot, ilyeneket magyaritani, mert idegesitő őket, hogy angol!

    De azért köszi a tippet, jó kis progi...
    A reklámot egy másikból kiszedte, és azt engedte is módositani! :R

    Más:
    Irtam már feljebb, hogy Romot is forditottam, mert a SlimBean Egy kicsit hiányos volt...
    Ezzel semmi gáz...
    Van-e esetleg valaki közületek, aki romba tett már be plusszban menüsort a settings.apk-ba ?
    Értem ezalatt, hogy pl.:A rendszerbeállitások/általános menüben szeretnék létrehozni egy Xposed menüt, amire kattintva inditja az apk-t.

    Ez a leirat alapján, már addig eljutottam, hogy a menü megjelenik az adott helyen, de rábökve sajna FC-ik az app ! :W

    5let esetleg valaki?

    Kössz

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra >Rom: Beyond 2.1 Android 11>Kernel: STOCK >Recovery: TWRP (ROOTED)>EdXposed>Viper4Android hangmotor>- https://www.facebook.com/Mobiltelefonszervizszeged/

Új hozzászólás Aktív témák