Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz dzsordzs69 #1366 üzenetére

    AdBlocker-t használsz, vagy non-root firewall-t? Olyat, ami root nélküli, local VPN-t használ, mint pl. a Blokada, AdGuard, Non-Root Firewall, NetGuard Firewall? Adtál-e hozzá valamilyen cert-et a készülékhez? Vagy valamilyen VPN-t, WIFI-t amihez cert-et kellett feltenned? Ez szerintem nem root miatt lesz - egyébként más is írja pl. Play-en és máshol is ezt az SSL hibát de ez nem kell hogy root gond legyen. Most "újult" meg az app, belépésnél egy csomó mindenkinek minden belépésnél pass reset-et kell csinálni mert egyszerűen nem enged vissza kétszer ugyanazzal a jelszóval, aztán ha véletlen beenged bármire mennél tovább egy oops aztán hiba.. ugye most volt náluk egy jó másfél hetes karbantartás, nagyon nem akarnak magukra találni. Én is Vodás vagyok, vagyis van Voda előfizetésem, nálunk se megy normálisan az app, de az SSL dolog nem root miatt lesz szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák