Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz mobilizmo #116 üzenetére

    Nekem ezzel (már úgy értem hogy ha volt stub apk random névvel mert volt Manager Hide is bekapcsolva) már stabil 20.1-n se volt gond, előtte is csak annyi hogy ha véletlen azt indítottad akkor azt mondta hogy még a Magisk sincs telepítve - onnan már tudtam hogy a másikat kell indítani :D és szépen ki is takarította a nem oda való ikont és csak a stub ikonja maradt meg. Na akkor majd rálesek a Canary Manager-re valamikor.

    Kicsit off: Topikgazda topikban lehet bedobom hogy összerakok az első 4 hsz-emből egy összefoglalót + még írok hozzá, pl. hogy hogy lehet egy "rossz" (bootloop-ot vagy boot elakadást okozó) modult letiltani kézzel recovery-ből meg hogy arra is van modul aminek van menüje is. Meg ha mondtok még ötleteket akkor azt is leírom ha van rá megoldás(om).

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

  • crok

    Topikgazda

    válasz mobilizmo #116 üzenetére

    Húha.. nos a GUI "szebb" meg "modernebb" de.. ez már lehet a használhatóság rovására ment, legalábbis így ebben a formában amit most látok a 21 órája feltett build-ben.. ugyanaz a "letisztultnak" mondott kinézet amit most mindenre erőltetnek, még pár recovery-re is ilyesmi skin-t tesznek.. nekem se adja, a root-ot azért eleve egy komoly dolognak tartom, nem mondom hogy legyen full CLI de hogy "elMIUIsodjon.." vagy nem is tudom. Azért hányadéknak nem nevezném, koncepciónak jó, remélem hallgatnak a user-ekre is :D Vagy marad az, hogy ott vannak a custom MM build-ek..

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák