Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz Oldman2 #540 üzenetére

    Persze! Bemutatom egy felhasználási példával, mert sztem ez perfektül van megoldva a Robotban és egyúttal ez egy kérdés is, hogy hogyan kell(ene) ilyesmit megcsinálni Macrodroidban. Szóval, a példában egy megjelenő notibár üzenetre reagálok. Láthatóak a kimenő változói.

    Ezek közül kiválasztottam a "text" változót. Azt szeretném, hogy ha a változó értéke "blablabla", akkor mondja ki a szövegfelolvasó.

    A TTS műveletnél a "text" változó értékét adom meg. A feltétel pedig úgy áll össze, hogy "egyenlőség operátor", változó értéke = konstansok-> szöveg -> blablabla.

    A Robotban az ilyen műveletekhez 34 féle operátor közül lehet választani. Érdemes lenne végignézned, hogy lásd, milyen lehetőségek állnak rendelkezésre. Az ilyen dolgokkal szoktam bénázni a Macrodroidban, mert hozzá vagyok szokva a Robot logikájához és vadul keresem az egyenlőség operátort, amiben egyik oldalon megadnám a változó értékét, a másikon meg a mintaszöveget. Ha a kettő egyezik az eseménynél, akkor teljesül a művelet feltétele.

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák