Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    Sziasztok!

    Rátaláltam egy pár hete a veszteségmentes zenei file-okra, és azóta rá vagyok kattanva. Vettem külön egy Sennheiser HD555 fülest, hogy ki tudjam használni fullra a tökéletes hangzást.
    A probléma ott kezdődik, mikor ezeket a zenéket át akarom tenni az mp3 lejátszómra, vagy az autórádióba. Ugye ezek nem ismerik az új formátumokat, tehát át kéne konvertálni őket mp3-ba.
    Itt akadtam el. Az új winamp támogatja a FLAC-ot, szépen át is konvertálta mindet mp3-ba.
    Viszont ott van egy rakás APE meg WV (+cue) file, amikkel nem tudok mit kezdeni. Eljutottam a Monkey's Audio 4.05-ig, ami az APE-kból wav-ot csinált, aztán ezt a winamppal mp3-ba alakitottam, de ez már igen macerás. A WV-kkel meg végképp nemtudok mit kezdeni.

    Azon csodálkozom, hogy a winamphoz van mind a 3 tipushoz "lejátszó" plugin. Azaz szépen lejátsza nekem mind az összes tipust. Viszont amikor "transcode"olni akarom őket, csak a FLAC-kel bánik el, a többinél "Cannot find decoder".
    Túrom a netet fél napja, és nem találok semmit. Nehogymár 25 féle programot kelljen használnom, ha ezekből mp3-at akarok csinálni!
    Van valakinek tapasztalata a témában?

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák