Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabolcs22

    tag

    Pedig nekem is van szaga :D kb 100 kommentel ezelőtt írtam róla h milyen. De tényleg jó,már jóideje használom. A Filmek egyszerűen huuu,persze 1510Kb/s-es angol dts-el :D De a magyar 5.1 es hangokkal is elég jó,amik esetleg kevesebb bitrátát kaptak.
    Sokan írták h pc-n nem világít a decode,na mégegyszer aki most csatlakozik.
    Giga alaplapom van realtek integrált hangkarival digitális koax bemenettel.
    Alapból úgy volt beállítva a hangkártya hogy 2.0 és akkor én váltogattam a funkcióit hogy szóljon. Mikor filmet néztem,akkor pedig a vlc playerben van egy olyan funkció hogy jobb klikk
    hangbeállítás és spdif-en keresztül küldi a jelet. Játékban ha van olyan beállítás 5.1,akkor asszem ott is ugyanez van átáll erre,de ez nem biztos.
    Másik lehetőség: beállítottam a hangkarinál az 5.1 es kimenetet,és akkor állandóan a decode világít és elméletileg ha pl zenét hallgatok (ugyan nem tudok váltogatni a funkciói között a loginak h 4.1 stb) akkor automatikusan csak 2.1 be szól,tehát sztereoba. A filmnél is ugyanígy átáll a vlc-be de még így is meg szoktam csinálni azt a lépést amit előbb írtam, hogy átteszem a hangbeállításoknál a kimenetet.
    Játékról annyit hogy COD MW-be is szépen adja magát,ez is az is át van állítva 5.1 re és tényleg olyan mint egy ászabb füles,hallani mindent és nem kell azért üvöltetni!
    Kérdés: Én már döngettem bő 80%on de próbáltam a 100%-ot is,de mikor 100 volt elkezdett csukladozni a cucc,tehát ingadozott a hangerő. Nem tudom h mitől van. Nem tud felvenni annyi kraftot amit szeretne? De a mély sem ad már szép basszust,ha 100on van. Jó gondolom annyit bíír amennyit. Kb 80% on mondom azt hogy ott még jó a hangja a mélynek is,nem csuklik meg a hang se. Tehát igen kérdés,mitől lehet a csukás,illetve hogy a mély "sem szól" csak "puffog". Nem tudom úgy leírni...

    Szabolcs

Új hozzászólás Aktív témák